confessions

rage against

- Yazar -

  1. toplam entry 40
  2. takipçi 1
  3. puan 4435

uluslararası manavgat motorsiklet festivali

rage against
bu sene (bkz: 2012) üçüncüsü yapılan ve aldığım duyumlara göre çok güzel geçen bir festival. festival öncesi şöyle bir tanıtım bildirisi geçildi.
uluslararası manavgat motorsiklet festivali 2012
türkiye » antalya
(eğlence)

deri ceketlerinizi giyin,başınıza kaskınızı takın ve gidon’unuzu uluslararası manavgat motorsiklet festivaline çevirin.

7-8-9-10 haziran geceli gündüzlü 4 gün boyunca motosiklet tutkunları dolu dolu bir programla türkiye’nin cennetinde buluşuyor. hem de tüm etkinlikler ücretsiz.

motor hastaları, motosiklet tutkunları, bayan motorcular,yarış severler, hıza bayılanlar, kasksız olmaz diyenler,herşeyden vazgeçerim motorumdan asla diyenler.. bu festivalde herkes sizinle aynı fikirde.. çadır, karavan, otel konaklama seçenekleri. konserler, partiler, motosiklet sinemaları, festival ateşi, gösteriler, doğa sporları, motor showları, yat turları, çeşitli oyunlar... motosiklet yarışması, turnuvalar ve mangal partisi..

ayrıntılı bilgiyehttp://www.mmkfest.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

motosiklet

rage against
bütün stresinizi sadece onu sürerek, onu temizleyerek ve onunla yol yaparak atabilirsin. fakat bu araçları bir ulaşım aracı olarak kullanmayıp felsefesini, kültürünü yaşamak gerekir. tek şeritte saatlerce iki kişi sürerken diğer yanınızdaki motosikletteki arkadaşınızla hiç konuşmasanız bile bir şekilde anlaşabilirsiniz. öyledir ki bağımlılık yapar başladı mı sonu gelmez kurtulamazsınız. bağımlılıkların en büyüğüdür.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol