confessions

pessimistic

- Yazar -

  1. toplam entry 646
  2. takipçi 1
  3. puan 19908

nerede o eski günler

pessimistic
biraz önce (bkz: independence) kişisinden gelen bir elektronik postaya istinaden girme gereği duydum sözlüğe. sonra biraz dolaştım içinde ve hüzünlendim. hani eski türk filmlerinde jön doğduğu köşke gider ve çocukluğunda ki cıvıl cıvıl günler gelir gözünün önüne hüzünlenir,gözleri dolar. aynı duyguydu yaşadığım ne çok eğlenmiş ne çok gülmüştük bundan yıllar önce. ne muhabbetler etmiş ne memleketler kurtarmış ne ayarlar vermiştik. şimdi o zaman ki yazarlar kim bilir nerede neler yapıyor fakat özlemişim seni sözlük ve (bkz: nerede o eski günler).

melankomik fun club

pessimistic
melankomik hayranı olan pessimistic tarafından kurulan club.melankomike ulaşmak,onunla tanışmak isteyen bayan bilgiç ve bilgiç adaylarının houston aracılığı ile pessimistice ulaşıp isim,cep telefonu,msn adresi,bikini veya iç çamaşırı ile çekilmiş fotograf larını ulaştırmaları gerekir.aslında melankomik olmaz independence,sepulturk,addicted to pain,passive yada herhangi başka bir yazara ulaşmak isteyebilirsinizde pek tabiki.bunun için pessimistice yine aynı bilgileri houston aracılığı ile göndermeniz yeterlidir.

not: erkek adayların başvuruları gözönüne alınmayacaktır.

melankomik

pessimistic
#772973 entry yi okuyunca kendime uzun zaman sözlüğe girmeyip bu adamın entrylerini okumadığım için lanet ettim.öyle bir adam ki bu melankomik defalarca okuyup defalarca altıma sıçana kadar güldüğüm entryleri olan tek yazar,mükkemel yazar,harika insan,yüce kişilik.bilgisözlük,bilgiçleri ve benim gibi kendini bilgiç sanan insanlar o kadar şanslıyız ki bu adamı okuma fırsatı bulduğumuz hatta kimimiz tanıdığı için.dedim ya biraz önce defalarca altıma sıçacana kadar güldüm diye;sen yazmayı sakın bırakma melankomik varsın benim adım götü boklu pessimistic olsun.

instrument

pessimistic
küpe takan erkek!ler içerisinde bu erkek! de vardır ve hakkında bir o kadar da dedikodu vardır.ben bu dedikoduları burada afişe etmicem ama anlatmam gereken çok önemli bir konu var.yine çok sarhoş olduğu bir gün hani o hatırlamadığı günlerden bir gün yanımdaydı birden bire soyundu vücüdu kıllı ve biçimsizdi ben daha ne olduğunu anlamaya çalışırken onunla ilişkiyi girmemi istedi,ben arkadaşımla yapamam dedim kabul etmedim teklifini.o gün bugündür küs konuşmuyor benimle.eğer kabul ederse ona buradan bir dal uzatıyorum uzun,ince ve çok işlevli.

yaran houston diyalogları

pessimistic
-etom- nerdesin sen yahuu?

afrikadaki abazan safari tur bitmedi mi daha? :d

ve selamın katmerli alındı/gönderildi tabii dostum:)
ve eyvallah dedi etom amca:)


pessimistic->etom: valla afrikada o kadar aradım bir parlak :)
ama nerde eski amcaların parlaklığı,demem o ki bulamadım bir parlak döndüm götüme bakarak :d:d:d:

-etom-

ı-ıhh benden sana iş çıkmaz yavru kuş!

sen de biliyorsun ki,
yaş geldi kemale
kuş daha öter hale hale
n’oolur bul bana bi çare
böyle garip bencileyin..

:d:d:d

pessimistic->etom: olurum her derde çare
etom arama derman bende
hadi dön sıra sende
görsün herkes bunu etom dede!

:d:d:d
-etom- bak iyi düşün, taşın
var mı söyle iki kaşın
üç vurur bir sayarım,
anlaşıldı mı arkadaşım..

ehe

pessimistic->etom: bak amca sinirlendirme beni
sonu kötü takarım fişi
bırak artık erkeklerin peşini
kızlar yesin pipini

:d:d

-etom- ben çıkarım şimdi netten
tırtıklı prezervatfimi alıcam marketten
sende acele et bekletme beni,
valla skim yandı hararetten..

:d

pessimistic->etom:
prezervatif erkek işi
kalkmaz artık senin pipi
geriye kaldı tek işi
işe etom amca işe

bekaret tanrısi

pessimistic
cinsellik bekçisi de denilebilir aslında bu tanriya.günümüzde insanların bu tanriyi pek siklediği görülmüyor ama eskiden bu tanrı işini iyi yapıyormuş,kimse kimse ile sevişemiyormuş.bir rivayete göre evlilik bu göt tanrı yüzünden ortaya çıkmış zira bu ibne herkesin şeyinin bekçiliğini yapıyormuş ve kişi evlenene kadar da huzur vermiyormuş.sanırım artık yaşlandı ve biz gençler rahat ettik huzura erdik.

burun

pessimistic
kemal sunal ın filmleri ile büyüdük pek çoğumuz,kimi zaman güldürdü bizi kimi zamanda ağlattı rahmetli.şimdi bu nereden çıktı diyeceksiniz biliyorum ama hanzo filmi aklıma geldi başlığı görünce sabahın bu saatinde.ne diyordu hanzo rolünde buruna hatırlar mısınız? " murun ". vay amısına koyim ne günlerdi ne filmlerdi,altımıza sıçardık gülmekten.

addicted to pain

pessimistic
bir başlık altına "bir televizyon programında "i don’t care ımda bile değil" şeklinde cümle kurmuş ve böylece kendisi hakkında bir çok bilgi edinmemizi sağlamış yarım adam" diyerek kendisi hakkında bilgi edinmemizi sağlamış uzun,kocaman,deve gibi adam.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol