confessions
  1. toplam entry 378
  2. takipçi 2
  3. puan 17757

pazarda dildo satan adam

pazarda dildo satan adam
uzun zamandır böyle bir entry yazasım vardı. az önce online oldum ve beni merak eden yazarlar olduğunu gördüm. teşekkür ediyorum kendilerine. bi süredir bilgi sözlükte yazmama kararı aldım bunun nedenlerine gelmeden önce şöyle en baştan bi anlatayım hikayemi. yanılmıyorsam ekim ya da kasım ayıydı ben internette bir şey ararken bilgi sözlüğe rastgeldim. ve öylesine kaydoldum. daha önce herhangi bir sözlükte yazmışlığım yoktu buraya da öylesine kaydoldum açıkçası yazmak amacıyla değil. kayıt olduktan sonra benim adıma hoşgeldin niteliğinde bir başlık açıldı ve bu beni gerçekten sevindirdi ve şaşırttı. daha sonra ben de yazma isteği oluşturdu ve bilgi sözlüğe bir şeyler yazma kararı aldım. hiç unutmuyorum yazar olduğumun ertesi günüydü bir pazar günü akşama kadar sözlükte 5-6 başlık açılmıştı biri bişey yazsa da ben de bir şeyler ilave etsem diye beklemiştim ama görünen o kadar ilgi yoktu bilgi sözlüğe veya ben ters bir günde üye olmuştum bilemiyorum. her neyse sonraki günlerde entry sayısıda başlık sayısıda çoğaldı sözlüğün ben de kendimce bir şeyler karalamaya çalıştım. benim buraya kayıt olma ve yazı yazma amacım insanlarla bir şeyler paylaşmak olduğu kadar onları biraz olsun gülümsetebilmekti. hiç kimsenin de bu sölüğe ansiklopedik bilgiler okumak için geldiğini düşünmüyorum. gelen varsa da istisnadır muhtemelen. bundan 1 ay öncesine kadar gayet eğlenceli başlıklar açılıyordu bilgi sözlükte. ancak daha sonraları açılan başlıklar tek heceli tematik moduna büründü. ben bundan rahatsızlık duydum açıkçası. ufak sürtüşmelerin ardında da mümkün mertebe yazmamaya çalıştım. dediğim gibi benim sözlük anlayışım gülüp eğlenebilmek ve bugünlerde inci sözlük’te bu isteğimi büyük bir başarıyla yerine getiriyorum. beni okumak isteyen yazarlar aynı nick’le orda da takip edebilirler.eminim bazılarınız inci sözlük yazarı ezik abaza pis 31’ci diye aşşağılıyorsunuz/aşşağılayacaksınız ama canınız sağolsun. ben yine de bu sözlükte yazarken de çok eğlendim şu anda incde de çok eğleniyorum ve umarım ilerde bilgi sözlüğün yeniden güzel bir hal aldığını gördüğümde yazmaya devam edeceğim şimdilik kalın sağlıcakla.

başka dilde aşk

pazarda dildo satan adam
yüzlerce binlerce izlediğimiz bir konuyu içine engelli bir insan koyduğunda aman ne orjinal oldu! diye düşünen insanların çektiği film. saadet ışıl aksoyun oyunculuk berbat ötesi mert fırat olmasa çöpe at gitsin o derece bi film. tanım:kesinlikle sinemada izlenmemesi gereken dvd’si dahi alınmaması gereken çok vaktim var biraz da embesilim diyenlerin korsan indirip izlemesi makul olan film.
sen niye izledin o zaman embesil diyeceklere peşinen edit: filmin öngösterimi sabancı üniversitesinde oldu ve saadet ışıl aksoy geldi onu görmek için gittim bu kadar boktan bi film olduğunu bilseydim üste para verseler gitmezdim.

pazarda dildo satan adam

pazarda dildo satan adam
wikipedia’dan kopyalanan manilerin hepsine eksi oy verdiği için çaylaklıkla tehdit edilen kişi. ayrıca hiç bir zaman sadece copy paste yaparak yüzlerce entry(!) yazıp ardından akşam girdiği entry sayısına bakarak masturbasyon yapmayacak, sadece birileriyle güzel şeyler paylaşabilmek ve okutabilmek için entry girecek olan bilgiç.

dtp nin kapatılması

pazarda dildo satan adam
çözüm olsun ya da olmasın(olmadığının ben de farkındayım) bir insan nasıl suç işlediğinde ceza alıyorsa aynı şekilde bu parti de cezasını almıştır. yarın yeni açılan parti yeniden suç işlerse yeniden kapatılacaktır. çünkü her ne kadar beğenilmese de anayasamız vardır ve bir kişi/kuruma ceza verilirken yeaa ama bu şimdi suç işlemiş ama biz buna ceza versekte bişey çözülmeyecek diyerek bir karara varılmaz. her cezanın bir karşılığı vardır zira muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz! mesela adamın birisi olsun bir çete kurup banka soysun ve mahkemede de bir yargıç çıkıp desin ki yeaaa ama bu adam çıktıktan sonra da kesin yine başka bir çete kurup suç işlemeye devam eder biz sorunu çözmüş olmayacağız o zaman salıverelim gitsin. bu mantıkla adalet yürümez düzen yürümez. suç işlediler cezalarını aldılar yarın yine suç işlerlerse yine alacaklardır ve evet sorun bu şekilde çözülmeyecektir ancak en azından muz cumhuriyeti olmadığımız ve adaletle yönetiltiğimiz de belli olacaktır.

anne sesi

pazarda dildo satan adam
azıcık azarlayan, azıcık endişelenen, her daim sizi merak eden ve koruyan ve sürekli üzerinize titreyen sestir. değeri en çok annenizden uzak kaldığınızda ve hal hatır sormak için telefona sarıldığınızda annenizden "alo" sesini duydunuğuzda anlaşılır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol