confessions

original sin

- Yazar -

  1. toplam entry 85
  2. takipçi 1
  3. puan 6973

ünlü kadınlar osurmaz sanan insan modeli

original sin
yeryüzündeki birçok insan ünlülerin pis şeyler yapabileceğine inanmamaktadır.bunu gerçek bir diyalogla izah edebilirim.zıkkımınkökü televizyonda annesiyle birlikte jeniffer lopezin klibini izlemektedir ve aralarında şöyle bir konuşma geçer.
zikkiminkökü:anne acaba bu kadında bizim gibi osuruyormudur.
anne:emin ol kızım sıçıyorlarda.
zıkkımınkökü annesinden bu kadar sert ve gerçekçi bir tepki beklemediğinden şoka girer.kahkahalara boğulur.

şöhret uğruna vazgeçilenler

original sin
şöhret olan insanlar bulundukları yere gelebilmek için hayatlarında birçok konuda taviz vermişlerdir.bu durum aslında bizim başarılı olarak gördüğümüz insanların kendilerini şöhret ve paralı olarak görmek için ne kadar küçüldüğünü gösterir.bugün assolist olan insanlar assolist olabilmek için zamanında sırtlarını zengin işadamlarına dayamışlardır.şöhreti bol insanların geçmişine baktığımızda yaptıkları,yaşadıkları şeyler insanların kolay kolay hazmedemeyeceği şeylerdir.kiminin porno filmleri internet sitelerinde dolaşmakta kimisi bu yolda başarılı olabileceğini gösterebilmek için ailesne rest çekmekte ve şöhretleri yok olduğunda namuslu bir şekilde para kazanmak çalışmak varken fuhuş yapmaktadırlar.kimileride şöhret olmasına çok para kazanmasına rağmen daha fazla kazanmak için fuhuş yapmaktadır.tabi başarılı bir şekilde sanatını icra eden kaliteli isimlerde vardır.bunları ayrı bir kefeye koymak gerekir.

gazanfer bilge

original sin
olimpiyat ve dünya şampiyonu olan kazandığı paralarla ticaret ve eğitim sektöründe isminden söz ettirecek yatırımlar yapan ve son olarak eğitim sektöründe kocaeli üniversitesine bağlı gazanfer bilge meslek yüksek okulunu ve bu okula bağlı gazanfer bilge öğrenci yurdunu açan.bugün 86 yaşında olan yardımsever sporcu ve işadamı.

sweetbloodysuicide

original sin
genel olarak zor olan herşeyi kolaylıkla anlayıp kolay anlanılacak olayları anlamakta bir türlü başarılı olamayan insan modeli ve insanoğlu tarihinde en güzel soslu hamburger yapan değeri rakamlarla ve sözlerle ifade edilemeyecek insanlardan sadece biri.diğerleri ise 364sadsam,zıkkımınkökü,jane doe.

deja vu

original sin
başrolünü denzel washingtonun oynadığı başarılı bir aksiyon filminin adı.kelime anlamı olarak da dejavu daha önce yaşadığın bir şeyi 2. kez yaşadığını ve gördüğünü zannetmektir.

aids

original sin
belirtileri hastalık vücuda bulatıktan 4 belki 5 yıl sonra ateş, mide bulantısı,kilo kaybıyla başlayan cinsel yolla bulaşan ve kurtulma ihtimalinin düşük olduğu bir hastalık adı.

364sadsam

original sin
insanları kıvrak bir şekilde göt edebilme yeteneğine sahip söyledikeriyle bizi yerlere yatıran yaşına göre beyninin fazla geliştiği jane doe nun kardeşi dolayısıyla benimde kardeşim sayılan bilgiç insan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol