confessions

neverfind

- Yazar -

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 1
  3. puan 5988

neverfind

neverfind
uzun zamandır sözlüğe uğramayan yazar kişisidir kendisi. artık bu hasrete son vermek gerekiyor diyip sözlüğe giriş yapmıştır. iyi mi yapmıştır kötü mü bilmiyoruz, zaman gösterecek.

aşk acısı

neverfind
uyku denen huzur denen şey nedir nasıldır unutursun önce..her an ağlamaya başlıyacakmış gibi olup ağlayamazsın, bir başlarsın ağlamaya susturamazsın,
herkes sana "geçecek" der bilirsin doğrudur geçecektir sonunda ama o ümitsiz kör karanlığın içinde böyle bir ışığa inanıp tutunamazsın..çıkmak istersin o derin kuyudan yolu bulamazsın
her yandan sesler gelir anlamlandıramazsın.. her gün yalvarırsın allah a ne olur artık "geçsin" diye.. geçer elbet ama artık siz eski siz değilsinizdir..

başak burcu kadını

neverfind
çok zor beğendiği , ince eleyip sık dokuduğundan aşık bir başak kadınına rastlamak düşük bir ihitmaldir , fakat bir erkeği aşık bir başak kadınından daha mutlu edecek başka bir dişiye rastlamak daha da düşük bir ihtimaldir.
mantığı ve kalbinin birleştiği yerde hayatı durdurur , sınırları kaldırır , yaşar , yaşatır.
"obsesif" olurlar. şeffaftırlar düşündüklerini söylerler bu da karşısında ki insana ukala olduğu izlenimi verir; keza öyledirler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol