confessions

nada

- Yazar -

  1. toplam entry 92
  2. takipçi 2
  3. puan 6860

4 milyon 930 bin

nada
öylesine kıçımdan uydurduğum bir sayı gibi görünen ama öyle olmayan sayısal değer. bu sayıyı alıp bitimine iki nokta üst üste koy. devamına türkiye’de okuma yazma bilmeyen insan sayısı yaz. bunun 3 milyon 850 bininin de kadın olduğunu ekle parantez içine. sonra kendi küçük dünyanda yaşamaya devam et, şu anda benim yaptığım gibi.

bilgi sözlük

nada
bağyan yazarları nerededir merak içindeyim. yanlış anlaşılmasın eğer sözlüğün testosteronu bu seviyede gezecekse ona göre hayvanlaşacağım üzerinize afiyet. bir bağyanın olduğu yerde çiçekler açar kuşlar şakır, göt meme muhabbeti falan olmaz, ayıp.

yukarıda gördüğünüz gibi çok kibarım, küfür etmem edeni de sevmem aq. sen evet sen sözlük kızı korkma yaklaş, bir iki bir şey yaz, ben de seri mesajlarımla seni yorumlara boğayım.

alttan geçen yazı: bu mesajın tamamen ne amaçla yazıldığının tarafımca belirtilmesine gerek görülmemiştir. arz ederim.

bol keseden oy dağıtmak

nada
muhteşem, berbat, eh işte gibi seçeneklerle önümüze sunulan oy verme fasilitesini layıkıyla kullanmaktır.
okudun bir bok anlamadın mı bas berbatı gitsin, anladın da kafana mı yatmadı ’bu bizden değuldur’ mu dedin seri eksi oy veren ibne ol lan nolcak. okudun böyle hiç bir şey ifade etmedi, yani olsa da bir olmasa da bir, yolla gitsin eh işteyi yolumuzu bulalım. muhteşemi yazmaya üşendim şimdi.

alttan geçen yazı: iyi veya kötü, bir hareket olsun diye şeyettimdi ben, kızmadın dimi? öpt kib bye

bilgi sözlük

nada
bir paylaşım fasilitesi olsa negzel olurdu bea. bir çok sözlükte olan hani. paylaşırdık fotolarımızı, kara kalemlerimizi, şarkılarımızı vs. meme, bacak bakacağımdan değil yeminle.

sözlükten karı kaldırmak

nada
bir kere ben karı kelimesinden hiç hoşlanmıyorum. kaldırmak falan ne kadar ayıp, kaba. başlığı çok itici buldum. sözlükten bir bayanla tanışmak denebilir mesela bu duruma. en ufak bir art niyet beslemeden yatımda bir yemek yemek, bir iki bir şey içmek gayet normal bir durumdur. ayrıca benim yat çok geniştir, yer çok yatta yatıya kalmak isteyen olursa. bu vesileyle sözlükteki hanımefendilere tek buzlu scotchumu kaldırıp hafifçe el sallıyorum.

sorcerer

nada
genelde kara büyüyle uğraşanlara verilen ad olup, asıl anlamı ’doğuştan büyü yapma yeteneğine sahip insan’dır. yani büyü yapmayabilir ama yeteneği vardır. ha büyü yapmadan yeteneğini nasıl gördü işte onu ben de bilmiyorum bak.
(bkz: magician)

rdm

nada
#887789
kendisine attığım gizli içerikli mesajları herkese ifşa ediyor. dil de pabuç gibi maşallah. yok yazılı hazırlıyormuş da bilmem ne. ya bırak allasen, ne yazacak olsam aynısını yazıyorsun, bu kadar hırsızlık olmaz artık bea.
tanım: intihalci hırsız.

sipsi

nada
hazır yokken arkasından atıp tutup bir berbat oyunu daha garantilemek isterim. hayatımda bu kadar heyecanlı bir insan görmedim ben. çok basit bir konu getirin aklınıza. siz durun ben getiririm. misal tartışma konumuz ’televizyonun açılıp açılmayacağı’ olsun. bir heyecanlanıyor aman yarabbi, arka arkaya sıralıyor cümleleri. ’açalım açmasına ama izlenecek bir şey yoktur bence ama zaten anten mi o bakayım bir bu nereye bağlanacak dur kabloyu bir alayım da şurdan e açalım madem.....’
şimdi normal insan ne yapar? normal insan düşündüğü herşeyi eş zamanlı söylemez değil mi? bunda bir kısa devre var işte o noktada, beyninden geçen her şeyi bir anda öğrenip bilgi selinde boğulabiliyorsun. biz aile olarak alıştık, ne zaman araya girmemiz gerektiğini biliyoruz da, bilmeyenin vay haline.
ben bunu peştunca dilinin etkisine bağlıyorum artıkın. uzun süre afganlarla yaşayınca onlar gibi düşünüyor herhal ne bilem.
çok şeker badim canciş kuzişim çok tatlı bu yaaa.

69

nada
puanımın karşısında yazan yazı. bana ying yangı hatırlattı, hoşuma gitti. böyle her iyiliğin içinde bir kötülük, her kötülüğün içinde iyilik, evet bunları düşünüyorum şu an.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol