confessions

minerva

- Yazar -

  1. toplam entry 46
  2. takipçi 1
  3. puan 5735

1984

minerva
okuyunca aslında çok da kurgu olmadığını, kitapta yaşananların yakın gelecekte olmaması için bi sebep olmadığını düşündürten kitap. etkileyici. .

barney stinson

minerva
uzun süreli ilişkilerin adamı değildir ve evini de bu şekilde düzenlemiştir. dizideki en sevilesi karakterdir, takım elbise en sevdiği kıyafettir.ayrıca siyahi ve eşcinsel bir erkek kardeşe sahiptir.

orhan pamuk

minerva
ona karşı olan önyargılarımdan kurtulmak için okumak istediğim, ancak ilk olarak masumiyet müzesi ile başladığım için yanlış kitap seçmiş olduğum söylenen yazar. yanlış manlış bende önyargı falan bırakmadı.

hayko cepkin

minerva
odtü bahar şenliğinde kapanış konserini yapan muhteşem sanatçı. evet evet sanatçı. sahne performansıyla insanları -özellikle de beni- kendisine hayran bırakan kişilik. şarkı sözlerinin güzelliği ve müziğinin kalitesinin yanında sahnesi de çok iyiymiş bunu gördük hep beraber. uzun zamandır bu kadar muhteşem bir konser görmemiş bu bünyeleri zevkten dört köşe yaptığı için teşekkürü bir borç biliriz.

geniş aile

minerva
son zamanların belki de en iyi komedi dizisi. cevahir roluyle gördüğümüz ufuk özkan harikalar yaratıyor. diğer oyuncuları eleştirmek haddim bile değil zaten hepsi çok değerli isimler. zekai rolundeki bora akkaş ise bu kadar değerli isim arasında kendini göstermeyi başardığı için bir bravoyu hakediyor bence.

ezel

minerva
belki de en iyi yerli dizi. oyuncular süper kurgu süper ve işin ilginç yanı görüntü yönetmeni süper. nasıl sahneler o arkadaş, yerli dizilerden beklenmeyen hareketler bunlar. güzel dizi vesselam oturup izlemeli.

ezel

minerva
tam da dayısız ezel bir halta benzemez diye düşünürken muhteşem bir bölümle karşılaştık. öncelikle ezelle yusuf miroğlu’nu karşılaştırmak bile yersiz. kenan imirzalıoğlu kendini aşmış, artık oyunculuğuna laf edilmeyecek kadar iyi olmuştur.(bir de çok yakışıklı be)
azad kızımız da pek iyiydi bu bölüm. oyunculuk süper. annesi babası ölüş hamile bir kadını daha iyi yansıtamazdı.
kavunlu sakız olayı da kurgunun muhteşemliğini yeterince bize gösteriyor zaten. kanımca büyük finale doğru muhteşem bölümler bizi bekliyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol