confessions

hundede

- Yazar -

  1. toplam entry 84
  2. takipçi 1
  3. puan 3982

flakka

hundede
Klasik bir uyusturucu çeşidi.
C, h, o sen nelere kadirsin. Birde yanina n koydumu tamamdir tutar bu arkadaş.
Ayrica aşırı güçlendiren bir uyarici olduğu soyleniyor. Bunlarin hepsi asterix ve oburix in yüzünden

3 sene içerisinde kuzey ırak türkiye'ye katılacak

hundede
önce referandum yapamazlar ---- aldanmışız ve yapıldı ezici çoğunluk yesss beybii dedi
vana bizde kapadık mı açlıktan kırılırlar----- vana kapanmadan 13 kuruş zam oldu kapansa..a.a olacak
parlamento kuramazlar kurarlar anam kurarlar yavrum
eğer bahçelinin dediği gibi 5bin ülkücü hazırda bekliyorsa işte o zaman iş karışır. pardon ya ülkücü kaldı mı ki? nerdeymiş 5bin ülkücü

25 eylül 2017 kürdistan referandumu

hundede
Büyük dedesinin tarihini okumamış bir maceraperestin en başta Türkiye hükümeti tarafından yerlere göklere sığdırılamayarak resmi karşılanması ve diğer ülkelerinde desteği ile yapacağı kalkışma.
Sonucu ise mahabat kc den daha kötü olacaktır. o olayda 3 5 kişinin idamı ile olay kapanmıştı ancak bu sefer bildiğin savaş olacak gibi. Rabbim korusun bizleri ah be re.te.e keşke adama devlet başkanı muamelesi yapmasaydınız. Bir akıllıya 40 sefer deli dedimi deli olur sözünü yaşattınız bize.

arakan

hundede
Osmanlı goygoyuna inanmadığım katliam.
Çünkü arakanda ki müslümanların önemli bir kısmı çinde ki zulüm ve baskıdan kaçan veya sürgün edilen müslümanlar ( Türkistan türkleri ) yunnan bölgesinden gelenlerde çoğunlukta.
osmanlıcılar rabiaları ve kıç kadar ülke ile baş edemeyen, kendi liderlerini öldüren milletlere daha çok önem verirler. ( libya, ırak, sırada suriye )
Birkez ağızlarına Doğu Türkistan' ı orda ki zulmü ağzına almamışlardır. Namaz yasak, oruç yasak, 2. çocuk yasak, yiyorsa hacca git.
Bu yazdıklarımla bana belki ırkçı diyebilirsiniz. Ama şu var ki bu dünyada olan her güzelliği nasıl ki insanlar aileleri kardeşleri için isterse ben de ırkım için istiyorum varsın ırkçı olalım.

merkez demokrat parti

hundede
İsmi ideal ve çizgilerine uygun olmayan partinin en olası ismi. Bu isimle mhp tabanından oy alabileceğine inanan var mıdır bilmem. Ama isimde önemli olmakla birlikte mhp tabanından alacağı oy en az %30 azalır diye düşünüyorum.
Amblemi ne olacak buğday mı at mı ? yoksa sazan.avi mi
en olası isim çünkü


2016 da yapılan bir paylaşım.
o da gelsin bu da gelsin şu da gelsin oldu ki oldu üstüne leblebi tozu da dökelim amblemide ufalanmış nohut olsun

meral akşener'in cumhurbaşkanlığına aday olması

hundede
Çok ciddi anlamda sarsar ezer ve alir diye düşünüyorum.
Ülkücü camiada son kaledir. Şayet meral hanimda basarili olamaz ise tamamen biter milliyetçilik.
İdeolojisi olmayan parti gelip geçicidir. 70 yıldır ayakta kalan Chp ve mhp den baskaca kalmış bir parti gösteremezsiniz. ( mhp kuruluş tarihi cmp cmkp mhp dir. 1948 mareşal fevzi cakmak paşa )
Akp nin herhangi bir ideolojisi yoktur ve bitmeye tarihin derinliklerine kisa zamanda gömülmeye mahkumdur.
Ideolojisi şudur diyen cikarsa tartışmaya da açığım.

oğuz bulut

hundede
Eski sivas ülkü ocakları başkanı, tescilli pedofili, gay.
kimseyi seçiminden dolayı yargılanmaz. Ancak sen siyaset içerisinde isen,
Resilik ( yol gösteren manasındadır ) yapmışsan, üçhilalde ki islam-ahlak-adalet kavramını taşımış ve bu yolda yürümüşsen. kusura bakma ama yolda sigara dahi içemezsin. örnek olmak zorundasın. sırf görüşüm yüzünden okulu 6 sene de bitirmek değil de Yıllarımı verdiğim ocakların başına bu gibilerin gelmesi bana koymuştur.

Bu saatten sonra Stalin parti kursun bayrağını ben taşıyayım.

Ayrıca Alaaddin Çakıcı ile dalaşmaları var arkadaşın. öküz olmadan küpe sıçmak mı derler ne derler.
Not: mideniz kaldırmıyorsa izlemeyiniz!!!

https://www.facebook.com/turgay.zaim/videos/10211734029438599/

Edit: Sedat pekerin çok samimi kankası, ayrıca yayınlatanın Alaaddin Çakıcı olduğu kesin gibi

kemal kılıçdaroğlu'nun tutuklanması

hundede
olası gözükmeyen yoklaması yapılmış cesaret edilemez olan durumdur.
Cumhuriyet halk partisi başkanından söz ediyoruz değil mi ben mi televizyon izlemediğimden olaylara yabancıyım anlamadım. Azıcık arkası olan iki damat kayınçoyu bile cezaevine gönderememiş bir adaletten bahsediyoruz. kandırıldık dedikleri, resmen itiraf ettikleri halde hiç bir işlem yapıl(a)mayanlar var bu ülkede.
Kılıçdaroğlu nu tutuklamak infial yaratır, sağcı da dökülür sokağa solcu da. Yoklama çekildi bakıldı gereği düşünüldü. sadece ben güçlüyüm yine lafta kaldı boş yaygara yapıldı birazdan susarlar.

terör bitecek

hundede
güzel ülkemin en sağlam seçim kampanyasıdır. bu ülkede ne zaman bir seçim referandum olacak olsa bu söz koz olarak en iddialı şekilde sunulur. Ancak bir blöftür ve boştur. tutmama durumları da illa ki ortaya çıkmıştır. ( Alparslan Tükeş: 6 ayda pkk yı bitiririm ) ve garip bir durumdur ki anlayamadığım olay seçim zamanları terör durur ve aradan 1-2 ay geçmeden tekrar nükseder.
https://www.google.com.tr/search?q=ter%C3%B6r+bitecek&oq=ter%C3%B6r+bitecek&aqs=chrome..69i57j69i60j0l4.3271j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

http://www.turkhackteam.org/terore-lanet/1379957-pkkya-karsi-yillara-gore-verilen-sehit-sayisi.html

hani 16 nisanda terör bitiyordu. o kadar da evet çıktı ve o kadar da portakal bıçaklandı suyu yerlere döküldü evete karşı oyun oynuyorlar diyerek. hani 16 nisanda dış mihrakların oyunu bozulacaktı.
Yeminle haberlere bakmak istemiyorum 16 nisandan beri evimde televizyon hiç açılmadı. korkuyorum haberleri açmaya. Temmuz 25 de sınıf arkadaşımın şehid edildiğini bile geçen hafta öğrendim. kim ki halkın umudu olan terörün bitim günü ve din üzerinden halkı dolandırıyor ise Rab buğzetsin.
Ancak dolu otobüsü durdurup - bikini ile şov amaçlı dini ritüeller ( namaz diyemedim ) yapıp osmanlının gelmesini bekleyin. Kendi askerine rehin düşen bir komutan terörü bitirecek diyor ülkemin % malumu da inanıyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol