confessions

grafolog

- Yazar -

  1. toplam entry 565
  2. takipçi 0
  3. puan 50712

grafolog

grafolog
#449213’de belirtilen küfür şahsıma edilmiştir ve bununla ilgili yönetimden, houston üzerinden yazılanlara bir müdahalede bulunulmadığına dair cevap almışımdır. (burdan çıkan sonuç şudur: houston’dan ona buna küfür etmek serbesttir!) haa şimdi diyeceksiniz ki, maliyeci gitti grafolog da onun için gidiyor, evet haklısınız maliyeci gitti ben de gidiyorum. bir tartışma yaşandı sözlükte, ben de dahil oldum olaya ve olay bizi bu noktaya kadar getirdi. biz hoşçakalacağız merak etmeyin. umarım siz de hoşçakalırsınız.

allen iverson

grafolog
kariyeri boyunca maç başına 23.3 top kullanan, ve kariyerinin tamamı göz önüne alındığında şut yüzdesi %42 olan, yakın zamanda geçtiği denver’da da maç başına 20 şut ve %43’lük bir yüzdeyle hücum eden, üstüne üstlük de denver’a geldiğinden beri 8.3 asist ortalamasıyla oynayarak kariyerinin en yüksek asist ortalamasını tutturan kişi.

philadelphia 76ers

grafolog
en iyi oyuncusunu takasta kullanıp karşılığında çok düşük değerde oyuncular elde eden organizasyon. en iyiyi verdiyseniz karşılığında en iyiyi almalısınız. iyi oyuncu verip kötü oyuncu alırsanız takımınız gittikçe kötüleşecektir. iverson başka bir takımla daha değerli bir takasta kullanılabilirdi. 76ers drafttan gelecek oyunculara bel bağladıysa onu bilemem tabi.

allen iverson

grafolog
yapılan takas sonucu denver’ın yolunu tutan ve değerinin altında bir takasta kullanılan basketçi. takımınızın en iyi oyuncusunu veriyorsanız karşı takımın en iyisini almalısınız. tabii ki denver carmelo’yu vermeyecektir o zaman siz de iverson’ı vermez onu başka bir takasta kullanırsınız.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol