confessions

eddie zero

- Yazar -

  1. toplam entry 42
  2. takipçi 0
  3. puan 4440

dünya aids günü

eddie zero
yunanistan’da aids’li sayısının 1 yılda tam yüzde 1260 artmasının nedenini araştıran yetkililer, uyuşturucu bağımlılarının devletin aids hastalarına yaptığı 700 euro’luk yardımı alabilmek için kendilerine bilerek aids bulaştırdıklarını ortaya çıkardı.

nazlı mengi

eddie zero
gazeteci ruhat mengi’nın ilk evliliği ahmet biliktan’dan olan kızıdır. üvey babası güngör mengi’nin soyadını kullanmaktadır. nazlı mengi çıkardığı pop müzik albümü ile kendinden söz ettirse de müzik piyasasında başarı sağlayamamıştır. şu sıralar milliyet cadde ekinde ’caddedeki hayalet’rumuzuyla yazı yazmaktadır.

bedelli askerlik

eddie zero
elde edilen gelirin şehit yakınlarına, gazilere, polis malüllerine, engellilere harcanacağını söyleyen erdoğan’ın sözlerini duyanların, deprem vergisinin duble yol yapımında kullanıldığını hatırlamasına neden olan uygulama.

bedelli askerlik

eddie zero
tayyip erdoğan’ın az önce yaptığı açıklamaya göre: 30 yaşından gün almış olanların, 30 bin lira karşılığında, 21 gün silah altına alınma uygulaması olmadan terhis belgesini alabilecekleri uygulama.

olası kuzey ırak kara harekatı

eddie zero
hakkari dağ ve komando taburunun bölgeye helikopterlerle sevk edilmesi ile başlayan, diyarbakır’dan havalanan uçaklar ve topçu ateşi ile desteklenen harekattır. önceki harekatlarda sınır geçilmiş, operasyon bitince geri dönülmüştür. muhtemelen bu sefer asker bölgede kalacaktır.

umutsuz ev kadınları

eddie zero
umutsuzlar ama para onlarda dedirten dizidir. forbes.com’un yayımladığı listeye göre, eva longoria parker, 2010 yılının mayıs ayından 2011’in aynı dönemine kadar kazandığı 13 milyon dolarla televizyon dizilerinin en çok kazanan kadın oyuncusu oldu. teri hatcher ve felicity huffman da söz konusu dönemde 9’ar milyon dolar kazandı.

fenerbahçe nin küme düşürülme ihtimali

eddie zero
yargının vereceği karardan sonra kesinleşecek ihtimaldir. zira, federasyon 15 temmuz’da yapmak zorunda olduğu açıklamada yargıyı beklemeden karar verecektir. devamında şampiyonlar ligi’ne gönderecek takıma da karar vermek zorundadır çünkü trabzonspor da aynı işin içindedir.

federasyon yargıdan önce düşürme kararını verirse, oldu ki 2 yıl sonra mahkeme sonucuna göre düşürülmesi gerekmediği kesinleşti, bugün verilen kararın geri dönüşü olmayacaktır.

bu gibi nedenlerden dolayı olası geçici çözüm, fenerbahçe’nin şampiyonluğunun askıya alınması, şampiyonlar ligi’ne soruşturmaya dahil olmayan takımların ligi bitirme sırasına göre gitmesi, yeni sezona fenerbahçe’nin şike yapılan maçlarda aldığı puanların düşürülerek eksi puanla başlaması şeklinde gözükmektedir. fenerbahçe’nin alt lige düşürülmesi, yargı kararı kesinleşince yerine getirilir.

italya’daki olaylarla arasındaki fark, oradaki federasyon başkanının olayı yürüten savcı olması, kanunların farklı olması ve bizden kat be kat hızlı işleyen yargı sürecidir.

bizde bu olaylarla ilgili iddianamenin oluşturulması 4 ay, yargısı, temyizi derken yukarıda dediğim gibi karara varılması 2 yılı bulacaktır. bu nedenle federasyon geçici bir karar vermek durumunda kalacak gibi gözüküyor.

efes pilsen one love 10

eddie zero
2-3 temmuz’da santralistanbul’da gerçekleştirilecek olan festivaldir. bu sene ana sahnede suede, manic street preachers, editors, cake,nneka, büyük ev ablukada,123, neşeli milis, sade, radyobabylon soundsystem performansları izlenecektir. ’dolu dolu müzik sahnesi’nde ise model, yora, onor bumbum, ricochet, ece dorsay, kitschcraft,farfara,kısmet şov, seni görmem imkansız, gözyaşı çetesi, eva, kırık çizgi, sapan,toz ve toz ile social inclusion yer alacaktır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol