confessions

distant relative

- Yazar -

  1. toplam entry 306
  2. takipçi 1
  3. puan 48402

10000 bc

distant relative
filmde bir kabileden kaçırılmış çocuğun babasına ’babooo’ diye seslenmesi filmde bir urfalıyam ezelden havası estirmiştir. görsel efektler güzel ve öz bir şekilde kullanılmış olsa da film sıkıcılıktan kurtulamayan ortalama bir seyirlikten fazlasını vaad etmiyor.

hancock

distant relative
film konusu itibariyle değişik bir süper kahraman filmi. fakat seyirciyi konunun içine alan ilk bölümden sonra sürekli saçmalayan ve tekdüze ikinci bölümüyle hayal kırıklığı yaşatmadığını söylemede eçemeyeceğim.

facebook

distant relative
insan bilincinin en karanlık noktalarında saklanması gereken anıların ilkokul arkadaşları tarafından fütursuzca ve bir dah unutmamacasına diriltildiği sosyalleşme, geçmişe yüzleşme platformu...

pro evolution soccer 2008

distant relative
halen fifa dan üstün olmakla birlikte gol atmanın ve gol yemenin kolaylaştırılması , serbest vuruşlarda hakemin düdüğünün beklenmesi gıcıklık yaratmıştır. yan etkileri : baş parmakta nasır serçe parmak ve yüzük parmağında uyuşma ,eğer ps cafe de oynuyorusanız sigara dumanından gözlerde yanma ve kızarma.....yine de severek oynuyoruz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol