confessions

broze

- Yazar -

  1. toplam entry 126
  2. takipçi 2
  3. puan 4683

steam summer sale 2017

broze
Bugün saat 20:00'de başlamış geleneksel steam yaz indirimleridir. Yüzlerce oyun indirime girmiş durumda meraklısı var ise kaçırmayın. Tabi şu an steam pert ve çökmüş durumda ama saat 00.00 gibi kendine gelir. Boşalan çıkarsa eğer.

bugün bu ülkede şahit olduğunuz en güzel şey

broze
İnsanların ne kadar olumsuz ve negatif bir yapıya sahip olduğunu, mutlu olmayı bilmediğini gösteren başlık. Malesef karamsar olmaya ve hiçbir şeyi beğenmemeye mahkumsunuz.

Ülkemizde her şey gayet güzel. Evet, terör, tecavüzcüler, fakirler, intiharlar filan var malesef ama her ülkede günlük olan olaylar bunlar. Bunların olmadığı bir ülke varsa oraya taşınalım ama öyle bir yer yok. Bu yüzden şikayet etmekten vazgeçmeniz lazım.

Çalışmamız ve ülkemizi daha da güzel yerlere getirmemiz lazım. Ülkenizi sevin, o kutsal bayrağımız kolay kazanılmadı, değerini bilin.

15 temmuz 2016 türkiye'de askeri darbe girişimi

broze
Türkiye cumhuriyeti'nin başına gelen en büyük darba girişimidir. Öncekilerde bu kadar sivil vatandaş şehit olmamıştır. Hepsi askerlere boyun eğmiştir. Bu kara lekeyi unutmayın, unutturmayın. O gün istanbul ve ankara'da olanlar hariç kimse tam olarak nasıl bir şey olduğunu anlayamayacak. Fetönün piçleri hepiniz yanacaksınız!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol