confessions

bok bocegi

- Yazar -

  1. toplam entry 962
  2. takipçi 1
  3. puan 23653

romeo

bok bocegi
insanın kabusu olabilecek hande yener şarkısı.. her an evin bir köşesinden hande yener çıkıp "romiyooo romiyooo romiyooo" diye bağıracakmış, beni tırnaklayacakmış gibi geliyor, uyuyamıyorum korkudan..

avrupa yakası

bok bocegi
ilk bölümlerindeki tadı ilk önce evrim akın ve canlandırdığı selin karakteriyle yitirdi.. daha sonra engin günaydın, selin’den bile daha gereksiz, asla komik olmayan, sadece bayağı ve sıradan taklidimsi saçma konuşmalarla şebeklik yapan saçmasapan bir karakterle girince iyice çekilmez oldu.. üstüne bir de ata demirer çıkınca kadrodan -ki en başarılı ve gerçeğe yakın karakterlerden biriydi- izlemek için bir neden kalmadı..

üstelik gereğinden fazla uzadı.. birkaç tane şabalak karakterin etrafında, sürekli aynı esprilerle dönüp duruyor dizi.. keşke reyting kaygısı bu kadar öne geçmeseydi de tadında bırakılabilseydi..

düşünceniz butonu

bok bocegi
oldukça işlevsiz ve gereksiz bir buton.. sürekli "bilgi sözlük demokratik değildir" cümlesini koz olarak kullanılan bir yönetim şimdi üyelerin onlara güvenip, diğer yöneticilerle ilgili görüşlerini açıkça bildirmesini nasıl bekleyebilir ki? "isimlerinizi kimse görmeyecek, yazılanları da bir tek independence görecek" vaatleri ise bundan önce sıklıkla söylenen ve sözlük kurallarının ilk maddelerinden biri olan "bilgi sözlük demokratik değildir, yönetim yaptığının hesabını vermez vs vs" tavrıyla fena çelişmektedir, haliyle hiçbir inandırıcılığı yoktur.. ben şimdi bugün güvenip yazdım, yarın independence çıkıp beni açık edebilir.. nasıl yaparsın dersem de "bilgi sözlük demokratik değildir" diyebilir.. e o zaman ne anladım ben bu işten?

velhasıl kelam benim gözümde görüşleri düşünceniz butonu yoluyla yazmak ya da gidip o kişinin kullanıcı adının başlığının altına yazmak arasında zerre kadar fark yoktur.. her iki şekilde de yazılanlardan haberi olması gerektiği düşünülen kişilere gerekli haberler uçacaktır..

odtü

bok bocegi
dağcılık klübü üyesi iki öğrencisini niğde aladağlar’da kaybetmiş üniversite.. dün başlayan tipi yüzünden mahsur kalan 6 kişilik ekipten 4’ü kurtarılırken bürkan yüksel ve utku kocabıyık ne yazık ki donarak hayatlarını kaybetti..

http://www.ntvmsnbc.com/news/395851.asp

on sekizinci ankara uluslararası film festivali

bok bocegi
yina ay şunu da izleyelim, ay bunu da izleyelim derken hem zihnen hem madden pek çok kimseyi yoracak ama yine de pek keyifli dakikalar yaşatacak, ankara’yı sevme sebeplerinden biri olan etkinlik.. umarım sınav dönemlerinin ortasına zart diye oturmaz da pek çok filmi kaçırmak zorunda kalmayız..

ah bir de şu biletler daha ucuz olsa.. yetkililere sesleniyorum, duyun sesimizi.. 5 film izlesek 35 milyon yahu..

kim dokunduysa sana ona git

bok bocegi
sözleri buram buram arabesk kokan, asabi şarkı.. sanki adam şarkı yazmamış, almış kadını karşısına kavga ediyor.. özellikle

“yaptım çünkü aşık oldum” deme , konuşma
ona öyle demezler buralarda
alem inansa sözüne ben inanmam

bölümünde, sürekli bir eli havada, kadınla kavga eden bir emre aydın görüntüsü gözümün önüne geliyor, dayanamıyorum gülüyorum.. ayrıca "ona öyle demezler buralarda" cümlesinde geçen buradayla anlatılmak istenen nedir feci merak etmekteyim.. mahalle arası filan mı acep?

bakire ölmek

bok bocegi
farklı nedenleri olabilecek hadise.. şöyle ki;

a) hatun kişi kendini hayatının erkeğine saklama düşüncesini abartmış, kendimi gılmanıma saklamalıyım diyerek feci gaza gelmiştir.. böylece ölene kadar saklar kendini.. risklidir ama, cehenneme gidip göt olmak da var işin sonunda..

b) evlenmeden bekaretimi bozdurmam diye düşünen kadının bir türlü evlenememesi yüzünden olabilir.. bir yerden sonra gaza gelse bile o yaştan sonra da bekaretini bozduracak kimseyi bulmaz, bakire bakire kavuşuverir toprağa..

c) kadın lezbiyen olabilir..

d) kadın bir türlü beraber olacak birini bulamaz, geldiği gibi gidiverir.. (gerçi bu biraz düşük ihtimal ama olur mu olur..)

türbanın üstüne peruk takmak

bok bocegi
amaç saçın görünmemesi değil provokasyondur.. bu yüzden de peruğun altına takılan türban sağdan soldan kıyısı köşesi çıkartılarak özellikle görünür hale getirilir.. "siz okulda/işte vs. türban takmamı engelleseniz de ben kim olduğumu, neci olduğumu her türlü belli ederim" mesajı verilmeye çalışılmaktadır.. nitekim verilmektedir de..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol