confessions

armour

- Yazar -

  1. toplam entry 2381
  2. takipçi 1
  3. puan 49299

sözlüğü kapatma kararı

armour
sevgili sözlük insanları,
sözlüğün kapatılması söylentilerine açıklık getirmenin vakti geldi.
doğru duydunuz bilgi sözlüğü kapatıyoruz. hatta kapattık ama birden söyleyemedik telaş yapmayın diye, neyse. onun yerine bilgi ofset matbaacilik yay. inşaat san. tic. ltd. şti.’ni kurduk. artık çok farklı formatlarla ve canlı kağıtlar üzerinde yazılarımızı halka sunarak hizmet vereceğiz. önümüzdeki günlerde şimdiye kadar bilgi sözlük’de emeği geçmiş ve yazarlık görevini sürdürmekte olan arkadaşlara öncelikli katılma hakkı tanıyacağımız bir yazılı sınav gerçekleştireceğiz, bu sınavda başarılı olan adaylar ilk aşamayı geçmiş sayılacak ve daha sonrasında indy bey’in başkanlığını yapacağı kocaman bir komisyon karşısında sözlü mülakata tabi tutulacaklar. sözlü mülakatta da başarı sağlayan adaylar toplanarak üç haftalık bir kampa sokulacak. kamp hakkında bilgi vermiyoruz, diğer şeyler hakkında da detaylı bilgileri daha sonra vercez, hele bi o aşamaya gelin siz gerisi kolay. canım sıkıldı şimdi işimin başına dönmem lazım sonra yazarım devamını. gelişmelerden haber ederim sizi. by.

aşık olunan kişiye kavuşamamak

armour
kendi aşık olduğun kişiye kavuşmaya çalışacaksın zaten, başkasının aşık olduğu kişiye kavuşmayacaksın dostum derdin ne senin? kavuştuğun kişiye aşık olsana sen öylesi daha güzel, böyle mi yaşanır ayrılık acısı gözlerimden anla yeter sende unuttum hayalleri sende unuttum sevilmeyi bari sen unutma beni...

prizden çıkmayan fis

armour
hiç moral bozmaya gerek yok. hemen elektrikli testereyi alıp fişin kabosunu kökünden kesin.

önemli not: elektrikli testereyi hemen kapatmayın çünkü elektrikli testerenin de fişi prizden çıkmayacağı için ona da küçük bir testere darbesi atmanız gerekecek.

göğüs dekoltesi

armour
sınırını bilen erkeklerde fena durmuyor. lakin göbek deliğine kadar düğmeleri açılmış gömleğin arasından çıkan, hele bi de tespih benzeri bi kolye takmıştır şimdi o ve o kolyenin içine gömüldüğü büklüm büklüm kılların, hani öyle ne bileyim of.. hiç olmasın böyle şeyler yaa..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol