confessions

apple

- Yazar -

  1. toplam entry 497
  2. takipçi 1
  3. puan 16044

sözlükteki oylama sistemi

apple
sözlükteki oylama sisteminde bazi değişikliklere gidilerek en azından seri eksi oy veren ibne’den canımızın az yanacağı görüşündeyim.

şöyle ki, söz konusu seri eksi oy veren ibne sizin bir entry’nize kafayı takıyor ve ona berbat veriyor. tamam, bunu bende, diğer bilgiçler de yapıyor. buraya kadar normal. ancak daha sonra hızını alamaması sonucunda yazdığınız en son 5-10 entry’e de eksi oy veriyor. böylece oylama sistemi entry için değil, bilgiç kişisi için yapılmış oluyor.

eğer ki üst üste oy verme sınırlaması yapılırsa bu durumun önüne geçilebileceğini sanmaktayım.

yaran diyaloglar

apple
23.02.1992 tarihinde kayıt edilmiş, vaaz veren imam efendinin sinirlerine hakim olamayarak sarf ettiği cümleler aşağıdaki gibidir.

hoca- misafir geldi, misafirliğe gittim, şimdi yaz var, şimdi kış var, şimdi işim var, şimdi çişim var, ee ömür bitti!
cemaat- hıı?
hoca- gençken diyor ki işim var, ihtiyarlayınca çişim var. prostat oldum camiiye gelemiyorum. gençken gelme ihtiyarken gelme ölünce geleceksin musallaya!
hoca- ondan sonra nasıl bilirsiniz? nasıl biliriz, görmedik ki herifi!
cemaat- puhahahahaha...

yazınca pek komik gibi gelmedi bana da... ama izlemesi keyifliydi

sortie

apple
23 mayıs 2007 tarihinde sezon açılışını yapıyorlar. oldukça dikkat çekici bir davetiye hazırlamışlar, davetiyenin üzerine iliştirilmiş kredi kartı benzeri bir kart var, üzerinde kişiye ait numara ve isim-soyisim yer alıyor. şampiyonlar ligi final maçını dev ekrandan yayınlayacaklarını da davetiye zarfının üst kısmına eklemişler.

sortie bu sene bünyesinde sahan, niwa, mori, mirror, al jamal sahra, cafe de paris, çok çok, fishmekan, home store, marca ve sortie bar&lounge restaurant ve cafelerini barındırıyor. rezervasyon için 212 327 85 85 no.lu telefondan arayabilir, veyahutta www.sortie.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

ircop

apple
irc ortaminda çoğu zaman yönetim tayfasindan en çok hedef olan kişiler bu görevdedir. op olan kişileri az yetkili diye sallamazlar, admin olanlardan çok yetkili diye tirsarlar. varsa yoksa olan ortada kalan bu ircoplara olur.

özellikle de bayansanız, bilumum erotik fotoğraflar ile süslü, küfürlü şiirler yazılmış bir web siteniz bile olabilir.

saçmalayıcı

apple
baslik acayim derken tamamen saçmalamak, yazacak birsey bulamadiginda sacmalamak ve entry arttirmaya calisan yazarin sacmalamasi kavramlarinda bize yardimci olacağı kesin, melankomik ürünü.

(bkz: istemeden osurmaya calisirken sican zombiler)
(bkz: hamamda simit satan kamyon soförüne asik olmak)
(bkz: masturbasyon yaparken uyuyan elf guzeli)
(bkz: sinir kapisinda anket yapan bilgisayar mühendisi)

gider bu böyle.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol