confessions

akhillius

- Yazar -

  1. toplam entry 2349
  2. takipçi 2
  3. puan 48900

gözde akpınar

akhillius
Filli boya'nın yönetim kurulu başkanı. onu herkes özgecan cinayeti için sessiz bir reklam vererek gündeme gelmiş mangal yürekli kadın. 25 yaşında babasını kaybettikten sonra şımarık veletler gibi şirketin başına geçmemiş zamanı gelince yönetim kurulu başkanlığı alan efsane insan.sosyal sorumluluk projelerinde hiçbir zaman geri kalmayan bir efsane. zira bir çok erkeğin sesini çıkartmadığı kadar konuşabilen ! kadın !

abd'yi protesto etmek için iphone kırmak

akhillius
şimdi bu arkadaşı neresinden tutsak elimizde kalır. zira zaten kıtkanaat geçinen bir adamın almış bulunduğu iphone kırması ayrı bir sıkıntı ki yeni telefon alınacak şu olacak bu olacak israf falan filan bunların hepsini geçtim, gereksiz yere iphone kırmasını apple yetkilileri dava açıp tazminat istese yedi sülalesinin donuna varana kadar alacaklar o apayrı bir konu.

dezenfeksiyon

akhillius
temizlik aşamasından sonra ortamdaki ürüne bulaşma kaynağı olabilecek mikroorganizmaların tümünün öldürülmesini ya da zararlı etki yaratmayacak en düşü düzeye indirilmesi imiş. haberiniz olsun.

edit: meyve-sebze dezenfeksiyonun da üzüm sirkesi kullananlar burada mı ?

el

akhillius
elimizi yıkadığımızda her şey oldu bitti sanırsınız ama aslında bakıldığında elimizde başparmak bölgesi, tırnaklar ve parmak araları doğru düzgün yıkanmamaktadır.

diversey

akhillius
tam bir temizlik hastası olan bir insan kurmuş olma ihtimali çok yüksek dediğim şirket. zira mutfak hijyeninden başlayan bina bakımına kadar ilerleyen bir skalaya sahiptirler. gerçek bu konuda etkili ürünlere sahiptirler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol