yay burcu kadını

tasarimharikasi
kadınların ve kadınlığın sultanlık mertebesidir. hayatında yay burcu kadınını tanıyan adamın sırtı yere gelmez; o derece!

en übermensch özelliği kin tutmamasıdır. eğer böyle bi kadına kazık atacak kadar şirret ve beyin özürlü bi adamsanız, hayatı boyu unutmaz bunu tabii. öyle bi anında alır ki intikamını "keşke evi arabayı yatı katı böbreğimi satsaydım da bu duruma düşmeseydim" dersiniz. vallahi dedirtir. gözü karadır.

kararsızdır kimi zaman. birçok hedefi vardır; eğer aşıksa ya da aşkı herhangi bir meziyetineyse o zaman kablolar birbirine dolaşıverir. "x ile mi uğraşsam, y de çok cazip; aslında z’yi de beğeniyorum" tribiyle sizi çileden çıkarsa da, bu onun kendi meselesidir. size hedeflerini anlatır gibi yapması, kabloların sıkışmasından kaynaklı bir moladır.

tek ve ebedi aşkı olma şerefine eriştiyseniz ne mutlu size. beraber çok ağlarsınız. ama öyle bir anda güldürür ki sizi, canım kardeşim filminin son sahnesini izlerken bir anda vecihi gelmiş de eşyaları tutuyormuşsunuz havasına girersiniz. çok tatlıdır. acem kızı türküsündeki tarife uyan bir yay kadınını sevip ömrünüzden ömür gitmesine razı olmuşsanız, sevginizin sonsuzluğa karışması sizin hayattaki en büyük gururunuzdur.

hiçbir şeyle ölçülmez. çok sevin o kadınları. üzerseniz belanızı sikerim.
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol