worms

sak
cok matrak oyundur kendisi, worms 2, worms armageddon, worms world party, worms blast 2 boyutluydu sonradan worms 3d yi cikardilar alismasi zor ama o da guzeldi. sonra da birkac tane cikardilar ama bilmiyorum. solucanlarla takim kurup dusmaniniza karsi cesitli silahlarla savasiyorsunuz. worms world party tavsiye edilir.
asterea
cikardiklari seslerle kendisine hayran biraktiran, beyzbol sopasi kullanarak denize ucurma, bazuka, havadan saldiri gibi bircok silahi eglenceli bir bicimde kullandirabilen oyun.
sepulturk
dünyanın en eğlenceli sts’si. 3d’si çıkmasına rağmen hala eski iki boyutlarını tercih etiğim dünyanın en şirin ve psikopat solucanları. oyunda usta olanlar bazooka ve ninja rope’u iyi kullananlardır.
strahd
karşılıklı oynandığında başında saatler geçirilebilinen, arkadaşlarınıza türlü pislikler yapıp kıs kıs gülerek onu sinir edebileceğiniz harika eğlenceli ve basit oyun. 3d’sinden sakınınız, ruhsuz saçma bir oyun olmuş.
buzuk lord
eşek kadar adamları saatlerce bilgisayar başına oturtmayı başaran, şirinlik adı altında kanın gövdeyi götürdüğü, kendileri minicik, ama yürekleri ve bazukaları kocaman, aslan yürekli kurtçukların gövde gösterisine sahne olan oyun.
alchoburn
eve gelen bir arkadaşınılz oynaması şahane olan, bazen sırf eğlenmek için ses dosyalarını şarkıların aralarına gelecek şekilde müzik çalara attığım oyun.
cugucugu
multiplayer - shopper modunu oynaması çok keyifli olan oyun.

yeni başlayanlar için ninja rope kullanma önerisi:
ip (ninja rope) atılı durumdayken kurtçuk yataya yakın konumda olursa, ipi bıraktıktan sonra ikinci atacağınız ip çapraz yukarı açıyla atılır. ilk ipi yukarı doğru (80/90 derece) atıp ikincisinin çapraza gitmesini beklemeyin olmuyor (bkz: bir arkadaşım)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol