waffle

0 /
angelus
kokusuyla bile insani krize sokabilecek guzellikte olan, hayal gucune gore icine hersey konulabilen, lakin yedikten sonra yuz nahisenin bilimum yerlerine muzuydu, cikolatasiydi, visnesiydi, bogurtleniydi bulasmasi kacinilmaz olan, bulasan parcalarida afiyetle yemeside ayri bi guzellik olan tatlimsi.
sophie
yesilkoy ve bebek disinda yapilmasinin becerilemedigi,evime o tost makinasina benzer pisirme makinasindan almaya 100 kg olmaktan korktugum icin vazgectigim siyah beyaz cikolata,muz,kestane,kivi,portakal kabugu,cilek ve daha bi dolu malzemenin sikistirilabilecegi tatli mi tatli.
sistematik kedi
karnınız deli gibi acıktıysa ancak canınız yemekten ziyade tatlı bir şeyler çekiyorsa waffle en ideal tercihtir sizin için. seçenek fazlalığından dolayı içine ne koyduracağınızı şaşırmamak için öncesinde karar vermek faydasızdır. lakin tezgahın önüne geldiğinizde illa ki kafanızı karıştıracak bir malzeme olacaktır satıcının kaşığına alınmayı bekleyen. beyaz şarapla harika gitmektedir ayrıca.
van ness
bebek te abbas tan gıcır pahalıya yiyebileceğiniz şey. fiyatına rağmen çokta lezizdir ayrıca. abbas ın önü ful olur ferrari porsche kaynar.
mad
yapılan yerden geçtiğiniz takdirde koku alma duyunuz harekete geçmeye başlamış olcaktır bile.harika kokusu bünyede alma içgüdüsünü ortaya çıkarır.ağzım çikolata sosu olcakmış,aman taşırmadan yemem lazım rezil rüsva olmıyım millete gibi düşüncelerden uzaklaşıp üçerli beşerli alıp yemek lazım.evet.
deepblack
mükemmel bir şeydir bu waffle harikadır, fakat yemesi pek bi zordur kendisini, çene burun kalmaz yerken ama yine de herşeye değer çünkü bir waffledır o.
blinn
evde yapıldığında malzemeye abanmak suretiyle, tüm koltuklara ve halılara da yedirdiğimiz şahane tatlı.
elma sekeriiii
tost makinesine benzer bir makine ile yapılan hamurunun arasına siyah cikolata üzeri beyaz cikolata sürülüp, üzerine cilek, muz, kivi meyvelerini serpi$tirmenizle çikolata krizlerinizi tamamıyla bitirebilen $eydir.
(bkz: olsa da yesek)
ilseyim
yıllarca inat edip yemediğim, bi misafirlikte ev sahibini kırmamak için yemek zorunda kalıp ne kadar reddetsem de beynimde havaifişekler patlatan şey.
independence
bir kere bile yemedim ama dun hazirlani$ini gordum de cok agir bir $ey gibi geldi bana. oyle icine bir milyon $ey katiliyor sonra bir de ikiye katlaniyor, yenilebilecek bir $ey degilmi$ intibasi yaratti, zaten hemen sonra da uzakla$tim oradan.
mad
her yerde yapılabilme özelliği olmasına rağmen, her yerde yenmez. he alırsın istediğin yerde yersin lakin her yerden alınmasın. yeri ve zamanı olsun. başka da bir isteğim yok.
balkaner78
bim’de 250 gr’lık paketler halinde, hollanda’dan ithal, tereyağlı waffle/vefıl/ satılıyor. canı vefıl çekenler için tadı güzel, fiyatı uygun.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol