villa

independence
zengin insanlarin oturmayi tercih ettikleri bir kac kattan meydana gelen buyuk evler.mustakil olurlar ve genellikle bahcelidir bu tur evler.bir odadan bir diger odayi telefonla aramak gerekir..o derece buyuk yani.
independence
bu yapilarin bir sike benzemeyenleri de vardir.gorunumunu villa $ekline getirip sonrasinda odalarini olsun koridorlarini olsun kopek kulubesi ebadinda yaparlar.
elma sekeriiii
adamın agzına sıcar.
hem fiyat hem de temizlik olarak.

ancak $u da vardır ki müstakil bi hayat her zaman apartman hayatından daha bir güzel olur, kimse sesinizi duymaz kendi halinizde mutlu mesut ya$arsınız.

kom$ularını çok sevenler bunun dı$ındadır.
ayln
maddi durum yeterli olan kişilerin tercih ettikleri ev türü . genelde büyük odalardan oluşur. evdeki köpeğin bile bir odası vardır. bahçeli olur önünde ise büyük bir havuz . kötü yanı vardır. kafa dinlemek yani tatil yapmak isteniyorsa bence hiç gerek yoktur zaten çevre itibarı ile tatildesinizdir
imphotep
yol güzergâhım gereği her gün yanlarından geçtiğim sitelere sahip mülk çeşididir.genelde otlar ağaçlar arasına gizlenirler.e tabi o parayı kazanmak için bütün hayatını insanların arasında geçiren plaza kişisi artık insanlardan sıyrılıp kendini doğaya vermek istemektedir.yada miras yiyordur,diğer insanlara ayıp olmasın diyerekten gizler durur villasını.
(bkz: bademli)
independence
istanbul’da inanilmaz pahali olmasina ragmen dalyan’da full mobilyali ve $ehrin gobeginde havuzlu olanlarini aylik 750 ytl ye cok rahatlikla bulabiliyorsunuz.

valla.
independence
Kalınacaksa böyle bir yerde kalınmalı. Son iki gündür misafirim böyle bir yere, bahçesinde 20 ye yakın kedi var. Sırf bu yüzden bile kalınır boyle bir yerde.
samanyolu
kapısı böyle anadolunun kapısı gibi heybetli ve gösterişli enteresan figürleri olan duvaları yüksek ve içeriyi görmenin mümkün olmadığı meskenlerdir. Böyle bir konut almak sanırım dünyada ulaşabileceğim en güzel haleti ruhiye olurdu diye tahmin ediyorum.
https://villakapisifiyatlari.com/

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol