uludağ üniversitesi

ups
bursanin izmire dogru olan gorukle ilcesinde konuslanmis bayaa buyuk bir kampuse sahip,her yil biraz daha guzellesen ve buyuyen universite..
darwen
tiki’lerin 1 numarali mekani olmasina karsin sosyal yonden odtu’yu gecmis olan universite.
kampus alani cok genis oldugu icin bir ucundan diger ucuna yuruyerek gitmek nerdeyse imkansiz.
sokrat ve erasmus’a onculuk eden universite tip ve iibf haric butun fakultelerde basarisiz bir grafik cizmektedir.
ilseyim
kampüsünün ve ortamının bence o kadar cazip olmadığı üniversite. yazın çok sıcak, kışın çok soğuk ve alanı çok geniş olduğu için bir yerinden bir yerine yürümek tam bir işkence. ayrıca bu sene itibariyle hukuk fakültesi ve güzel sanatlar fakültesi açılıyor.
nickullah entryoglu
öyle ya da böyle, son 4 sene içerisinde büyük yatırımlar yaparak, zaten var olan isimini, daha da ötelere taşımış, hakettiği yerin, daha da ötesinde olması gereken, 1975 yılında kurulmuş, 8 adet fakülteye sahip iken, bu sene güzel sanatlar fakültesi’ni, eğitim fakültesi’nin arkasına alan, ve de hukuk fakültesi açacak olan güzide üniversite.
jem
gençlik yıllarımı dolu dolu geçirdiğim,muhteşem bir kampüse sahip güzide üniversite.bir kampüste, olmasını istediğiniz ve aklınıza gelebilecek tüm imkanlar mevcut.bahar şenlikleri de dillere destan olmuştur her zaman.
elchi
bu sene üniversiteler arası "ulusal münazara turnuvası"na ev sahipliği yapacak olan okuldur. 30 nisan iple çekilmekte, iyi bir misafirlik yaşanılacağından şüphe duyulmamaktadır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol