uğur dündar

0 /
alkazar
zamaninda cecenler tarafindan kacirilan avrasya feribotuna helikopterden atlayarak veya duserek cikmis biryerlerden arkasi guclu gibi bir imaj veren gazeteci.
shibumi
ellerini yıkadığı tanıtım filmi ile bizi virüsün bulaşamayacağına inandırmaya çalışan eski işlerini beğendiğim araştırmacı televizyoncu.
ankakusu
bir arastirmaya gore turk halkinin en guvendigi sahsiyet. oyle ki kendisi kus gribi nedeniyle 41 tona dusmus olan tavuk tuketimini, bir reklam kampanyasi ile soyledigi bir kac cumle ile tuketimin 14 bucuk kat artmasina, yani 590 tona ulasmasina yol acmistir.

armes
uğur dündarı yemeğe davet ettiğinizi düşünsenize
-hanım hanım uğur dündar yemeğe gelecek
-ama bey bu şimdi mi söylenir yani bi hafta önce söylenir mi
-napıyım ağzımdan çıkıverdi
-off off evet kızım al kardeşlerini hepiniz kafanızı sıfır numaraya vurdurun tırnakları kesin hüsamettin sende böcek ilaçlama servisine haber ver ayy ayyy inşiallah kamerasını da getirmez geçen geldiğinde bütün türkiyeye rezil etmişti bizi
-abartma ama adam biraz temiz
-ay hüsamettin bilerek mi yapıyosun görmedin mi köpeğin mama kabını görür görmez sizin ruhsatınız varmı köpeğin burda ne işi var demeye başladı
-off off napalım adam kaptırmış kendini başa gelen çekilir
dccl
bu zatı muhteremin zamanında yaptığı bir soğukoluk haberi var idi sanırım birçoklar hatırlarlar bu haberi.bu haberle ilgili soner yalçının binbaşı erseverin itirafları isimli kitapında bir kısım vardır. binbaşı cem ersever şöyle demekdedir kitapda: o gazeteci bozuntusu soğukolukdan kaç tane kızı yurt dışına sattığını, adamlarla arası bozulunca nasıl haber yaptığını istanbul’daki pavyonunu anlatsın ilk önce der. ne kadar doğrudur ne kadar yalandır bilemem ama söyleyen de boş bir adam değildir hani.
ankakusu
bir dönem yesil.org isminde yayin yapan bir internet sitesinde de hakkinda bir takim iddialarin oldugu gazetecidir. gazetecinin kim oldugu kesin degildir, fotografta sadece saçi ve çenesi görülmektedir. saçina bakilacak olursa ya ugur dündar ya da ali kirca’dir.
filojiston
son dönemlerini tavsan poku kıvamında akmaz kokmaz bir adam olarak geçiren, evsizlere ev yapıp lüks tutkusunu ülkemin insanının ciğerine işletme yolunda azim yapmış ama çabuk pes etmiş eski gazeteci
original sin
türkiyedee galoş vb benzeri steril ürünlerinin satışında patlamaya neden olan kişi başarılı gazateci ewinden haber stüdyosuna helikopterle gelip gidiyo.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol