twelve monkeys

ups
terry gilliam yonetmistir.basrollerde bruce willis,brad pitt ve madeleine stowe vardir.zaman icinde yolculuk olayina yapildigi tarihe kadar hic dusunulmeyen bir acidan bakmistir.donum noktasidir.kesinlikle izleyin derim.
ups
bir gun alsancakta vcd satan bir cocuga "12 maymun var mi?" sorusunu yonelttigimde "abi o yok ama 9. kapi var" seklinde bir cevaba maruz kalmama neden olan filmdir ayrica..
igor
bruce willis in hali hazirda hollywood tarafindan poh pohlandigi gerceginden mutevellit standart bir oyunculuk sergiledigi film olmakla birlikte brad pitt in bir deliyi canlandirmaktaki ustaligini rahatlikla izleyebilirsiniz.

filmde gelecekle gecmis arasindaki hizli gecisler izleyiciyi fazladan dikkate zorluyor.kurgu olarak ise alternatif dunyanin sonu senaryosu tadinda izleyebilecegimiz bir filmdir.
eldrun
ara sıra başlığına baktığım ve enrty girmek istediğim fakat bu filme yaraşır bir enrty girmek için yeterli kelimeleri henüz bulamadığım film.
independence
Filmden esinlenerek bir de dizi çekilmiştir 2015 de ve gercekten izlenmesi gereken bir dizidir.

2045 senesinde dunyada 7 milyar insan bir virüs sebebi ile ölür ve zaman makinesini bulan halen hayatta olan insanlar bir kişiyi virüsün yayılmasını onlemek için 2015 senesine yollarlar. Olaylar gelişir.
independence
Cidden muhtesem bir dizi olmuş, nefes nefese izliyorum. Senarist muhtemelen kafası bizler gibi çalışan bir kişi değil, çok farklı şeyler üretiyor beyni.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol