tuvalet terliği ile evde dolaşan insan modeli

0 /
pessimistic
bu tipler genelde evinize kendini zorla davet ettirmiş tiplerdir.insan için için sikmek ister böylelerini,pis karakterli pis insanlardır.büyük ihtimalle kendi evlerinde de yemek masası yerine klozeti kullanır bu tipler.
slkand
daha çok sarhoş kafa ile tuvalete girilip daha sonra sarhoş kafayla tuvalet terlikleriyle evde dolaşmak ve bunun farkına ancak sabah varılabilme hali
armes
bu tür insan yerleri sildiği bez ile masalarıda silebilecek oradan da ayakkabısını silebilecek potansiyele sahip insandır.ayrıca bu tür insanlara örnek olarak;
(bkz: yemek yaparken burnunu karıştıran insan modeli)
(bkz: sürekli kafasını kaşıyan insan modeli)
(bkz: yüzünüze karşı öksüren insan modeli)
(bkz: çöpleri halının altına atan insan modeli)
(bkz: koltuklarının altında yarısı yenilmiş elma bulunan insan modeli)
(bkz: hamam böcekleriyle arkadaşlık eden insan modeli)
totik
tuvalet terliği diye bir şey mi var hala diyen, artık o eski tuvaletleri kullanmıyoruz değil mi diyerek evde giydiği terliği tuvalette de giyen, tuvalet terliği denen o plastik terliği giymeyen insandır.
puppeeter
kisinin terlik giyip ayagini tuvaletin icine sokma gibi bir hobisi yoksa yadirganmamasi gerekir.ama efendim erojen bölgelerinin ayari kacmis insanlar vardir ki bunlar isabet sorunu yasarlar tuvalette.

baska bir acidan bakildiginda, söyle bir durum olabilir; kisi ictigi sigara izmaritini tuvalete atmistir ve söndugunden emin olmak icin ayagiyla basma hissiyati duyar ve bu durumda ayagi tuvalate girmis olur terlikle beraber. böyle insanlar uyarilmali yeri geldiginde sopayla dövulmelidir.

bunlarin hepsi alafranga tuvaletler icin gecerlidir.ya alaturka tuvaletler?...efenim evinde alaturka tuvaleti olup ben ille "evin icinde o terliklerle gezmek istiyorum" diyenler icin, amuda kalkmak iyi bir cözum olabilir, lakin söyle bir sakincasi vardir ki uzun zicma seanslarini seven kisilerin beynine kan gitmesi sonucu istenmeyen durumlar yasanabilir.e artik sindirilmis besin öbegi nereye düser; o da kisinin yetenige kalmis bir olaydir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol