tumblr

rapunzelkibritsatar
lise hayatım boyunca kullandığım, erişimi engellenmiş site.

aq sitesine gireyim diye dns değiştirdim ve elime geçen tek şey; naif depresif ruh hali. http://littlethingmaybeoneday.tumblr.com/post/145016400380 içim sıkıldı aq ya. kızılay sokaklarında şu şarkıyı dinleyerek koşmak istiyorum. amk ergenleri ya.

edit: ağlamak istiyorum. hala her gördüğümde rb http://movingthestill.tumblr.com/post/34938747093/title-for-you-artist-pamela-duenas-wood
mad
ücretsiz blog servisi. çoğunlukla kullanıcıların reblog aparatını kullanarak kullandıkları görülüyor. lakin pek güzel fotoğraflar paylaşılmıyor değil hani. şöyle de ulaşılıyor;

http://tumblr.com/
theshezofren
facebook dan kaçanların yeni adresi.abazanların saldırasına uğramayan, güzel yazılara şahit olabileceğiniz, küçük küçük amatör şairlerin olduğu hoş bi site.
hello world
şimdilik halen abazan kardeşlerimizin saldırısına uğramamış yer.yalnız liselilerin fazla takılıyor olması bazen can sıkabiliyor.
civeng
oldukça güzel paylaşım seçenekleri ve temaları olan blog sitesi.

hem başlangıç için son derece basit ve sade, hem de en ileri düzey için oldukça kapsamlı ve gelişmiştir.
naribeyza
tumblr denildiğinde genellikle akla porno bloglar gelmesine rağmen hemen hemen her tarzda blog bulmak mümkün. bir çok insanın kendi olabildiği nadir yerlerden zannımca. takipçi sayısının gözükmemesi de ayrı güzeldir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol