tsubasa

0 /
goretomb
tsunami biraderlerin en ufak en yaramazidir.
kucuk ya$ta okulu asip top oynayan bu yuzden futbolcu oldum ama adam olamadim diye yakinanidir ayni zamanda.
anlamayanadam
cografya dersinde hocanin sordugu "dunyanin yuvarlakligini nasil ispatlarsiniz?" sorusuna bir arkada$in verdigi cevap "tsubasayla hocam" oldu sonraki diyalog:
-tsubasa mi?
- ewet hocam ordaki maclarda saha egimlidir burdan yola cikarak dunya yuvarlaktir derim. demistir
ah tsubasa nelere kadirsin
seha
rakip kaleye gidip sut cekmesi en az 2 bolum suren cizgi dizi.insan seyrettikce ko$ ko$ nereye kadar der icinden tsubasa’ya.
31subat
yasi yirmibes civarinda olan herkesin kanindaki alkol oraniyla beraber actigi konulardan birisidir tsubasa. ufacik boyuyla on metre havaya ziplayabilmesi, vurdugu topun yamulmasi, kocaman gozleri, ozellikle topu arkasinda saklayisi ile cok ickiye meze olmustur ve lakin bi allahin kulu da simdi bu tsubasa ne yapar ne eder diye sorusturmamistir. kendisi futboldan emekli olduktan sonra japon anime serilerine devam etmektedir. simdilerde daha cok karakter oyunculugu yapmaktadir.
ithilquessir
80 kusaginin delicesine izleyip ezberledigi cizgifilmdir. erkeklerde ’akula vurusu’ vurma bayanlarda ’wakabayasi sevgisi’ duyma gudusu yaratmaktadir. binlerce "tusu" lakabli genc ne yazikki zamanla bu lakablarini kaybederken, sadece sac stilinden dolayi bu gunlere butun tusuluklariyla gelmeyi basaranlara da rastlarnir.
maliyeci
ciktigi hava toplarinda rakiple kar$ilikli havada dakikalarca asili kalarak geyik ceviren,cocuklugumuzun favori cizgi filmlerinden.
selanich
fenerbahcenin avrupada basarili olmasi icin mutlaka almasi gereken bonservisi elinde olan buyuk golcu,tacsiz kral.kaleci versiyonu icin:<bkz makabayasi>
tumeri
attığı şutun kaleye gitmesi sırasında iki el tavla atıp üstüne nescafelerinizi yudumlayabileceğiniz,oyuncuların yarım saat koşmalarına rağmen sahanın yarısını bile geçememeleri sonucu 100 km’lik stad yapıldı korkusuna kapıldığımız çocuk dizisi
olu beden
her bölümünde farklı birşeyler beklerken,tam tersi aynı şeyler olan,buna rağmen acayip büyük bir heyecanla tivi başına geçirten çizgifilm.
ben daha çok o kaleci çocuğu severdim.top da zaten amerikan futbol topu gibioluyordu falan..
lakin güzel çocuktu vesselam.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol