travian

0 /
Bilgi Sözlük Android Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz..


overload
tek yaptığım hammadde seviyesini yükseltmek. ancak an itibariyle gelen saldırıyor giden saldırıyor. isviçre’yiz dedik tarafsızız dedik. kimseyle alıp veremediğimiz yok dedik. dinlemediler saldırdılar. köyde çoluk çocuk kim varsa katlettiler. hatunlar hatun olmaktan çıkıp yolgeçen hanına döndüler. buradan yaratık7’ye sesleniyorum: anlaşıldı senin götün kaşınıyor. şerefsiz seni beleş buldun gel ha! öyle olsun.
efendim travian üstte ki durumdan da anlaşılacağı gibi eğer paranız pulunuz yoksa ya da kendi halinizde takılıyorsanız sağlam sinir ve sabır gerektiren bir oyundur.
insanat
an itibariyle bir askerlerini yakaladığım bir üyeden lütfen askerlerimi bırakırmısınız mesajı aldığım browser oyunu olduğunu gözümüze gözümüze sokan site.
kenz
bir birlliğiniz yoksa oynamanızın zor oldugu oyun. benden size tavsiye kendinize bir edinmeden oynamayın
ayyyc
köy kurarak,onu geliştirerek, saldırılar yaparak oynanan strateji oynudur. bir bilenle birlkite ya da oyun yönergesinden bilgilendikten sonra oynanılması tavsiye olunur yoksa bazı binaları yanlış zamanda yapıp hammadde kaybı yaşanabilir. ama dikkat edilcek, tecrubelerden çıkan bi bilgi olarak hammade yaparken hep hammaddeleri dengelemek lazım. yani bi tanesine yuklenmemek lazım.
independence
yeni ba$ladim o sebeple detayli bir bilgim yok bu oyun ile alakali. bildigim $ey ise ne kadar reklam yaptiklaridir. facebook’a girersin bunlarin reklamlari, google dan bir $ey aratirsin bir siteye girersin yine bunlarin reklamlari. nerden geliyor bu degirmenin suyu anlamiyorum ki.
independence
hep geli$mek ve hep tetikte olmak zorunlulugu sebebi ile son derece dikkat isteyen, ilgi isteyen keyifli bir oyun. esasen halen daha cozemedim nedir ne degildir diye ama geli$mek de eglenceli oluyor.
mitili
hammadde bitince bos bos bakiyorsunuz bu oyunda. bekle, hammadde gelsin de anca bi bina yap, sonra yine bekle saatlerce... guzel yonleri de yok degil var. mesela oyuna asagidaki linkten kaydolup baslarsaniz ekstra can veriyor. aha su link:

http://www.travian.com.tr/?uc=tr16_138489
independence
oyunda yeni bir $ey ke$fettim ben, eger askerleriniz esir alindiysa esir alan ki$iye nazik bir mesaj yollarsaniz $oyle bir cevap alabiliyorsunuz.

+ ____________kardesım gerı al askerlerını bırakayım esırlerı

ve diyelim ki sizden cok daha guclu birisi size saldiri duzenliyor. o ki$iye de nazik bir mesaj yollarsaniz $oyle bir kar$ilik alabiliyorsunuz.

+ o kadar ince yazmışsın ki;
peki biraktim gitti :))
ama ara sıra gelirim ziyarete haberin ola :))

ke$ke her orduyu yoneten bu derece saf olsa.
independence
ilk goru$te "e bildigin siradan browser oyunu" $eklinde bir izlenim yaratmasina ragmen, son derece iyi du$unulmu$, son derece detayli, fazla zaman ayirmak icap etmeyen ama uykuda bile insani du$unduren(lan $imdi bir koyu basarlarsa var ya sictik resmen $eklinde) leziz oyun.
independence
bu oyunda kim salaklar da vardir ki net 18 saat 30 dakika uzakliktaki koye saldirirlar. elemanin biri bana saldirdi, mesafe tam 18 saat 30 dakikaydi. mesela bana oglen saldirdi, ben $imdi yatip uyuyacagim, sabah olacak kalkacagim ve koyumdeki tum malzemeyi pazara falan yollayacagim. 18 saat 30 dakika sonra benim koyume ula$acak olan dingil, yerdeki cakl ta$larini toplayip gidecek.

ha bu esnada kendisine saldiran da olursa koyunu koruyacak askeri kalmadigi icin agzina sicivericekler. allahim boyle denyolar da oynuyor ya bu oyunu, ne desem bo$.
independence
birisi sizin refereniz ile oyuna kayit olup daha sonradan da koyunu 75 ki$i nufusuna cikartabilirse(ki cikiyor rahat rahat) sizin hesabiniza o anda 20 altin yatiriliyor otomatik olarak. bu altinlari dilediginiz hammaddeyi saate daha fazla uretebilmek adina kullanabileceginiz gibi, daha pek cok ayri alanda da kullanabiliyorsunuz. ayrica bir de $oyle bir rivayet var, eger a$agidaki linke tiklayarak uye olursaniz zeki muren de sizi gorebilecekmi$.

http://www.travian.com.tr/?uc=tr16_119199
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol