to be continued

ups
devami gelecek bekleyiniz demektir.genelde bu yazi dizilerin en guzel ve heyecanli yerinde cikar ki obur bolumu de bi hevesle bekleyin die..
independence
dizinin en cafcafli en atraksiyonlu en heyecanli bolumunde bir anda kar$imiza cikan yazi.sirf bu sebeple tv den degil de torrent araciligi ile izliyorum dizileri.to be continued yazisini gordugum anda once siritiyorum agzimin tam kenarindan, ardindan dizinin yeni bolumunu iki kere tikliyorum media player classic de.guzel oluyor bu $ekilde.
angelus
tiksinilen bir dizinin sonunda görüldüğü zaman bireyin çehresinde naif bir gülümseme oluşturan yazıdır. denilebilir ki "madem tiksindirici bir dizi, ne diye izlersin?" yok hayır mazoşist değilim, lakin eş var, dost var. tv.nin kumandası zaman zaman bu bireylerin kontrolü altına girebiliyor. kötü oluyor o zaman. en güzel çözüm bu yazının çıkmasını beklemek, dizinin müdavimleri "oo negzelmiş bu bölümü" şeklinde kritik yaparken siz çakal kurnazlığında, tapir sinsiliğinde dizinin yayınlandığı kanalı tv.nizden silersiniz. öylesi süper olur o zaman.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol