tnt tv

0 /
instrument
bu gün ortaya çıkmış olan tv kanalı. bir çok film ve dizi yayınlayacaklarmış. lostu bile izleyebileceğiz.

http://www.tnttv.com.tr/

http://www.tnttv.com.tr/index.php?section=aboutus
independence
deniliyor ki "cnn turk’un yerine gecti frekanslarda $oyle oldu boyle oldu, normal antenle bile izlenebiliyor haydi izleyin bla bla bla."

tum kanallari kurcaladim, ustelik normal anten degil kablo tv insaniyim ama cnn turk canavar gibi ayni yerinde duruyor, extradan hicbir yerde de bulamadim zaten kendisini.

eger gercekten normal antenle izlenebiliyor ama kablo tv’de henuz kendisine yer edinemediyse yuh artik.
independence
en kotu taraflarindan biri de sitesinde "bize ula$in" ya da "ileti$im" $eklinde bir bolum yok.hani arayip "kablo nette de yayinlanacak mi bu kanal birader?" diyesiniz var ama birakin aramayi, mail dahi atabileceginiz bir sekme yok.
imphotep
nba maçlarının özetlerini izlerken logosunu gördüğüm amerikan kanalı..ülkemizde de bu yayını yapmaya devam etmesini umuyorum.
bir de bu kadar çok yabancı tabanlı kanalın şakır şakır listemize eklenmesi ve bilinçli bilinçsiz halka haber gündem sunması beni biraz endişelendirmiyor değil.biliyorsunuz ülkemizde bazı kesimler için haberler gerçeğin ta kendisidir.böylelikle istedikleri bir topluluğu rahatlıkla oluşturabileceklerine inanıyorum.umarım böyle olmaz. şimdiye kadar kedi kanallarımızdan bile neler çektik..
independence
nasil oldu bilmiyorum, ya yeni uygulama ya da bende kacak bir $eyler var ama artik kablo tv’den de izlenebiliyor bu kanal oley.hatta $u anda james bond oynuyor oh$.

edit:valide haninin verdigi bilgiye gore jetix isimli kanalla donu$umlu yayinlaniyormu$.saat 20:00 / 07:00 arasiymi$.
bang bang
kablo tv,d-smart türünden eklentilere gerek kalmadan bizim evde tencere kapağıyla bile trt 1 den daha net izlenebilen ve kendiliğinden ortaya çıkan kanal. cnn turk yok o ayrı.üstüne mi yazmışlar ne.
independence
asil sesi nisan ayinda getirecek olan yeni kanal.

nisan ayinda lost’u yayinlayacakmi$.tum tv kanallari icerisinde yapilmi$ olan en akillica atak bu olacaktir.
passive
bakırköy ve civarında hizmet veren kablolu yayın yetkililerinin garezi olduğunu düşündüğüm tv kanalı. zira yayınlamamakta hala ısrar etmektedirler..
imphotep
demin bilim kugunun şairane yapıtı matrix’in son bölümü ile huzurlarımızda olan, görkemli filnali ile "hey gidi be" dedirttikten sonra tekrar sözlük başına geçme sinyalleri veren beynime karşı duramayan amerika merkezli tv kanalıdır.yüksek görüntü kalitesi gözlerden kaçmamaktadır.
fergadan
en çok korkulan şeylerinden biri de diğer bütün kaliteli kanallar gibi şifreliye geçme olasılığı olan kanaldır.
phantom lord
bu akşam oturayım da şu kimsenin dilinden düşmeyen lost’u, bu manayla da tnt’de bir şey izleyeyim dedim. ulan, kanal doğan’ların elinde olduğunu hemen belli ediyor. 10 dakkada bir reklam. reklam reklam, ne lan bu. kurtlar vadisi bile reklam için bu kadar bölünmüyo lan. neyse reklam bitmiş..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol