the vampire diaries

0 /
independence
yuzyillar oncesinde ayrildigi kasabasina donen ve halen liseli bir ergen gorunumunde olan genc bir delikanli vampir, kasabanin kizlarinin bu vampire hasta olmalari uzerine kurgulu, vampirden cok liseli genclik dizilerini andiran dizi. bu dizide de vampir arkada$imiz davet edilmedigi kapidan iceri giremiyor ya da kan gormeye dayanamiyor i$tahi kabariyor, ancak digerlerine farkli olarak gune$ altinda lay lay lom dola$abiliyor. sikerim oyle vampirin feri$tahini ben, vampir dedigin gune$ altinda bronzla$amaz arkada$im, bizden farki bu olmali.

ilk bolumunun yarisindan biraz fazlasini izledim $imdilik, bana gelecek vaadetmedi ama esasen 1 sezon bitti bugune kadar, sadece ben yeni ba$ladim izlemeye.
independence
anladigim kadari ile vampir ki$isi parmagina taktigi at nali boyutundaki yuzuk sayesinde gune$ i$iginde yanip tutu$muyor. ayrica kasabaya kendisinden sonra bir de karde$i geldi ki bizim esas oglanimiz iyi vampir karde$i ise kotu vampir oluyor bu durumda.
crimson
başlarda basit bir twilight çakması sanıp önyargıyla yaklaştığım, ancak zamanla karakterlerin de oturmasıyla severek izlemeye başladığım dizi. kadroda ian somerhalder gibi yetenekli bir oyuncunun bulunması da diziye ayrı bir kalite katmış. ilk bir kaç bölüme tahammül edebilirseniz, ilerki bölümlerde dizi sizi avucunun içine alacakatır. ayrıca,

(bkz: nina dobrev)
karpuzz
spoiler gibi gibiyim gibi gibiyim :
şimdi izledim ben bunu. şöyle oluyor;
efendim burada bir damon salvatore abimiz vardır. başka da bir halt yoktur.
klişelerden klişe beğenmek bizim hobimiz diyenler için yoklukta gider çıtır çerez bir durum ama şahsen onun yerine krallar gibi true blood izlerim diyenleri bu başarılı seçimlerinden dolayı tebrik ediyorum.
piper
tamamen çekirdek gibi bir dizi bu başladınız mı bitirene kadar bırakamıyorsun. ilk bir kaç bölümü -diğer bölümlere göre- biraz bunaltıcı ama dizi öyle bir yerlere gidiyor ki izlemeden duramıyorsunuz. merak duygusu her daim dorukta. sonuç olarak kesinlikle izlenmeli.
cans
en karizmatik karakter olarak ilk başlarda damon varken şimdilerde damon’ın yerini klaus’a bıraktığı dizi.
independence
iki sene once $oyle yazmi$im bu dizi hakkinda;

#966653

$imdi yeniden ba$ladim izlemeye can sikintisindan, e dizi yok bi$i yok piyasada mecburen eskilere takiliyorum. arkada$, aslinda hic de fena bir dizi degilmi$, adam gibi oturup izleyince ozellikle ucuncu bolumden sonra pek bir sarmaya ba$ladi. begendim ben. begenmemin en buyuk etkisi nina dobrev de olabilir, henuz emin olamadim o konuda.
independence
4x1

-----------------------------spoiler----------------------------:

elena da vampir oldu anasini satayim. konsey de kendini dogalgazla patlatti tam oldu.

-----------------------------spoiler----------------------------
independence
4 x 9

-----------------------------spoiler----------------------------:

tam bir katliam vardi dizinin bu bolumunde ama son derece de etkileyiciydi. katliamin bile estetigi oluyormu$ ya la.

-----------------------------spoiler----------------------------
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol