terör bitecek

hundede
güzel ülkemin en sağlam seçim kampanyasıdır. bu ülkede ne zaman bir seçim referandum olacak olsa bu söz koz olarak en iddialı şekilde sunulur. Ancak bir blöftür ve boştur. tutmama durumları da illa ki ortaya çıkmıştır. ( Alparslan Tükeş: 6 ayda pkk yı bitiririm ) ve garip bir durumdur ki anlayamadığım olay seçim zamanları terör durur ve aradan 1-2 ay geçmeden tekrar nükseder.
https://www.google.com.tr/search?q=ter%C3%B6r+bitecek&oq=ter%C3%B6r+bitecek&aqs=chrome..69i57j69i60j0l4.3271j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

http://www.turkhackteam.org/terore-lanet/1379957-pkkya-karsi-yillara-gore-verilen-sehit-sayisi.html

hani 16 nisanda terör bitiyordu. o kadar da evet çıktı ve o kadar da portakal bıçaklandı suyu yerlere döküldü evete karşı oyun oynuyorlar diyerek. hani 16 nisanda dış mihrakların oyunu bozulacaktı.
Yeminle haberlere bakmak istemiyorum 16 nisandan beri evimde televizyon hiç açılmadı. korkuyorum haberleri açmaya. Temmuz 25 de sınıf arkadaşımın şehid edildiğini bile geçen hafta öğrendim. kim ki halkın umudu olan terörün bitim günü ve din üzerinden halkı dolandırıyor ise Rab buğzetsin.
Ancak dolu otobüsü durdurup - bikini ile şov amaçlı dini ritüeller ( namaz diyemedim ) yapıp osmanlının gelmesini bekleyin. Kendi askerine rehin düşen bir komutan terörü bitirecek diyor ülkemin % malumu da inanıyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol