tasarimharikasi

0 /
independence
kendisinden bi ricam var;

lutfen ama lutfen blog sayfasini bir elden gecirsin. arkadaki resmin kendini tekrar etmemesi icin milyon ayri yol var, hic olmadi sozluk orta frame sag tiklasin <body bg kisminda bulunan kodu kopyalasin oraya, sadece resmin ismini degi$tirsin.
independence
yakin bir zamana kadar var olan ba$liklarin icine yazmak yerine yeni ba$liklar acardi. yari turkcele$tirilmi$ ba$liklari ara$tirmaz, sifirdan tam turkce ba$liklar acip ayni ba$liklarin sozluk icerisinde var olmasina sebep olurdu. pek cok kez tarti$tik kendisi ile bu durumu ancak son gunlerdeki haline bakiyorum da, icine resmen super bir yazar kacmi$. cok yaziyor ama bo$ yazmiyor, eski ba$liklari bulup yenilerini acmiyor vs.

sozluk icin super bir adam oldu kendisi. tebrikler.
orqn
dün akşam kendisine sorduğum ’ ehliyet sınavında kaç soru çıkıyor? ’ sorusuna gayet kendinden emin bir şekilde ’ 30 ilk yardım, 40 trafik, 50 motor. ’ cevabını vererek beni yanıltan bilgiçtir.

onun yüzünden bütün çalışma planımı yanlış yaptım evet. ben o sınavdan geçemezsem tek sorumlusu tasarimharikasidır sözlük.
epikuros
#990698
sabah sabah karnımdan gülebilmemi sağlamış bilgiç
karnım ve tüm metabolizmam şekilden şekle girdi entryi anlamaya çalışırken. bebeklerin, doğumdan sonra kimisinin 2 kimisi 6 yaşına kadar görünmeyebildiğini ima etmiş galiba, aslında diz kapaklarını kastederek.
independence
bizzat telefonla ba$sagligi dilemek istedim, sagolsun eflatun’dan rica ettim numarasini. verdigi bilgilere gore defin i$lemleri tamamlanmi$, bir aksilik olmazsa ak$am aramizda olacakmi$ kendisi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol