sütyen kopçası açamayan erkek

0 /
firambogaz
bütün romantizmi bir anda yok eden erkektir.ne yapilmali edilmeli bu iş öğrenilmelidir.tek elle ve görmeden bunu yapabilen erkek sayisi nadirdir ve tercih edilendir.
rdm
erkegin ilk sevi$me deneyimi olacaksa kendisine oldukca zor gelir bu kopcayı açmak. hiç kendini kasmaya gerek yoktur oysa cıkarmaz sutyeni hatun ki$i olurda nedenini sorarsa fantazi deyip geciştirilir. daha sonra bir kaç pratikten sonra i$in sırrı ke$fedilir ve sutyensiz sevi$me donemi ba$lar. iliskinin ilerleyen donemlerinde -mesela 10 yıl sonra- gercek acıklanır:

- verennur senle ilk sevi$memizi hatırlıyomusun?
- ayyy canım benim, eveeeeet
- hani ben sutyenin cıkarmamı$tım
- eveeeet fantazi... sinsi $ey seni
- yok yok fantazi degildi o. allahın belası kopcayı açamamaktan korkmu$tum, göt olmamak içindi.
- okuz!
instrument
aşka biraz geniş kapsamlı bakmak gereklidir, bu durumada öyle bakılırsa aslında beceriksizliğiyle dalga geçilmesi gereken bir erkek deği çok duygusal bir erkek olduğu anlaşılır.
brahma
insanı zorla çileden çıkaran ve en sonunda çıkar artık şunu diye bağırttıran uyuz bir durum özellikle ilk zamanlar.. sonra zaten nasıl çıkıverdiğini kimse anlayamıyor.ver coşkuyu diyerek te film devam ediyor.
steroid
heyecan yapmamak gerekir.
işaret parmağı ve başparmakla bir tarafı tutulur, diğer tarafı da yüzük parmağı ve orta parmak arasına alınır, sonra aynı anda iki taraf birbirine yaklaşacak şekilde ittirilir. işte açtınız. bu kadar. karanlıkta bile olsanız farketmez.
maksimroger
hemen acsan tecrübeli olduğun sanılacaktır.. acamasan salaklığına wurulacaktır.. bulasmamak gerekir. bırakın onu o yapsın. sigara falan için
bayanasabi
kadın olarak yolda giderken ya da önemli bir yerde birden bire sütyenin kopçasının açılması daha beter bir durum bunun için bir başlık açılmalı
sepulturk
kadınların seks esnasında heyecandan kendilerinin açamıyacaklarını bilip işi erkeğe yıkmaları sonucu erkeklere bok atmak amacıyla açılan başlıktır bu başlık.
bloody mary
erkeklerin sütyen takmadığı varsayılırsa normal bir durumdur..
şayet sütyen takıyorsa er kişi yazıklar olsundur ona.


ayrıca bu erkeklerle alay edenleri kınıyorum efendim..
oyle sanıldığı gibi kolay değildir sütyen kopçasi açmak..
romantizmi de mahvetmez gülünür, geçilir..
o kopça elbet bir ara açılır..ve olaylar gelişir..
cetniklereolum
uygulanacak sosyal politikalar verilecek disiplinli bir eğitimle bu eksikliğini gidermesi gereken erkektir sonuç itibariyle erkek olmanın verdiği en büyük sorumluluk sütyen kopçasını açabilmektir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol