su hayat bitsede gitsek

0 /
akhillius
konservatuar hocasının caldıgı "dum teka dum tek" melodısıne verılen "bıtsede gıtsek" cevabının hayatımıza uyarlanmıs hali.
sukela
belki de "dahi anlamındaki de’yi ayırmadığını gözümüze sokmak isteyen bilgiç adayıdır, kim bilir.

şahsen ben gördüğüm her entrysinde dahi anlamındaki de’yi ayırmadığını hatırlayacağim.
içerisinde "de" geçmese bile...

umarım sadece takma adı için geçerli bir şeydir bu yanlışlık.
yokyok
entrylerinde insanları küçük düşürücülük gördüğüm,yazıyo ama boş yazıyo gibi düşünmemi sağlayan yazar...
rhapsody
bazen insan hangi sebepten dolayı yaşadığını sorgular ve cevabını veremediği sorular türer..işte o an ya niye yaşıyoruz ki..niye varız,,,nasıl bir hayat bu...su hayat bitse de gitsek dediği duyulur.
nihilist
en begenilmeyenler istatistiklerindeki tartısmasız ustunlugu ile sozlugu hayrette bırakan bilgi sozluk kullanıcısı...
floydian
yazdıklarını severek okuduğum hatta eksi puanda olmasına bir anlam veremediğim bilgiçtir. yalnız aramaya inanmak gerekliliğini henüz tam idrak edebilmiş değil zannımca.

ebu eyyub el ensari başlığını açmak yerine hz eyyub el ensari veya eyyub el ensari başlığına yazmak, sumerliler başlığını açmak yerine sümerler başlığına yazmak gerekir oysa ki.

yeni yazarlara tavsiyeler kısmını okumasını temenni eder başarılarının devamını dilerim.
myysteriouss
yazdığı 1430 entrye rağmen aldığı -140 puana pek şaşırdığım bilgiçtir. tanım yazsa, a dese dahi eksi almış. elbet eksi oy verilir, verilemez diye bir şey mi var ama -140 görünce insan bir süre düşünmekten kendini alamıyor. ha bunlara rağmen berbat oylarla ilgili bir sürü entry girip, başlık açıp çemkirmemesi de takdire şayan o da ayrı mesele.
ayrıca sözlük için çok çaba harcadığı da göz ardı edilemeyecek bilgiçlerden, açtığı bilgi dolu başlıklar olsun, girdiği entry sayısı vs..devam et sen böyle demek isterim..
ya basta viva zapatista
solcular ile ülkücüleri aynı kefeye koyma acizliğine düşmüş yazardır.ülkücü faşistler ülkemize hasken solcular dünyaya hastır ki ilk başta bu noktada ayrılırlar.ayrıca şahsıma ’’şu örgüte şunu de’’ tarzında bir entry giren yazardır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol