stoplazma

0 /
melankomik
okula ilk başladığı günlerde kaldığı devlet yurdunda bir yatakta 8 kişi yattıklarını bana acılar içinde itiraf eden bilgiç. ben de insanım, içim acıdı valla.. ama gerçekten yazar sıfatını hakeden bir insandır...
trafoberk
biyoloji derslerinden ogrendigim kadariyla cok ise yararmis. por varmis oyle herkesi hucre icine almiyormus

bir de sozluk’umuzun yazarı
goetica
ayar verileceği zaman genellikle soğuk yenilen bir yemek olan ayarın ısıtılıp da verilmesi gereken yazar ki$i.zevkler ve renkler tartı$ılmaz tabi.
jacky
her entry’e olur olmaz yorumlarıyla lapin gibi atlayan,herşeyin özgürce yazıldığı bu sözlük ortamında yazarlara kişisel saldırılarıyla esas kalite kontrol sisteminden kendısının gecmesı gerektıgı yazarımsı bilgiç.
melankomik
bir konu hakkında, hatta bir çok kez bir çok konu hakkında aynı anda aynı entryleri girdiğimizi bana farkettirip her seferinde ağzımın açık kalmasına sebebiyet veren ilginç insan. son örneğini az önce yaşadık mesela.. yahu bu kadar mı olur ya.?.!
camurhan
"(#400366) buna ancak gülünür :))) zavallısın yahu..." mesajini atip, bendenizi dumura ugratmis kisidir. sözlük konseptini ögrenmesi icin sözlükte daha fazla dolasmasini, hakaret-fikirlerin catismasi gibi kavramlar üzerinde calismasini temmenni ettigim bilgic.

edit: "ulan hakareti kendin yapıyosun dimağımızı zorlayan espriler yapmaya çalışıyosun güya dalga geciyosun aşağılıyosun dimi kimsin sen ya.? pvc imis." seklinde devam etmektedir. bakalim nereye kadar...


(bkz: algida secicilik)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol