steroid

0 /
igoriyan
atlar ve bodyciler iyi performans gostersinler diye verilen bir doping tir kendisi supermen yapar insani ardindanda pelteye cevirir.
aliveli4950
sözlükte mesaj bölümümü mesajlarıyla dolduran,hoş sohbet,açıktan itü hayranı olduğunu sezdiğim,sıcak kanlı,sözlükte adam akıllı ilk sohbetimi yaptığım yazar.sohbeti için teşekkür edilesi yazardır ayrıca kendileri.
pessimistic
#478852
bu ne abi ya bu nası bi entry dir anlayamadım.arkadaşım senin anlaman gereken ney biliyormusun herkesin derdi kendine büyükdür.sen bronşit olmuş,annenin arkasından ağlamış daha bilmem neler yaşamışsın ama bunu herkesin gözüne hatta götüne sokmana ne gerek varki.demogoji mi ? yoksa gerçekten bunları böyle düşündüğün içinmi yazıyorsun bilmiyorum.fakat şunu unutma ki bir insanın barby bebeği olsada senin gibi arkasından ağlicak annesi babası olmaya bilir. zira barby bebek ona hediye edilmiştir kendine acıyan biri tarafından ama o bu ezikliğini bizim götümüze sokmaya çalışmaz.bence erdem olan ve asıl olanda budur.yinede sende haklsındır kendince tabi fakat ben öfke den başka bişe hissetmedim entry ni okuyunca belirteyim.
capt it all
ben bu adamın entrylerini okuyorum, beğeniyorum. kim ne derse desin. ha aykırı entryleri vardır, olması gerekenden farklıdır, daha doğrusu olmasını istediğinizden farklıdır, evet farklı olsun. bizim istediğimiz olmayıversin bi kere de.
connor mac leod
hararetli bir şeklde tartışmaya giriştiğimiz fakat uzlaşma noktası bulduğumuz arkadaş,saz-bağlama konusunda belli bilgiler vermeye çalışmıştım,sanıyorum ilerde bi-iki tıngırdatmayı gösteririm
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol