stacey ferguson

kangaroo
40 yaslarındaki klipler de harika gözüken ama aslında estetik mucizesi olan ve yakın çekim fotolarda berbat olduğu açıkca görülebilen kişi.
kısaca:(bkz: fergie)
angelus
sesini duyduğum her ortamdan arkama bakmadan koşup uzaklaştığım bireydir kendisi. bir insanın sesi şekli şemali bu derece itici olabilir mi şeklinde düşünürüm peynirli böreğimi yediğim anlarda.
cre
black eyed peas te daha hanım takılan, solo albümünün başarısını arttırmak için götünü kullanmayı seçen şahış
melankomik
hayatımda gördüğüm en çirkin ellere sahiptir ve seksapalite olaraksa gereğinden fazla şişirilmiştir bu insan. bir buçuk metreden daha yakından çekilmiş fotoğrafları insanın kabuslarına girebilecek kadar korkunçtur.

edit: alnınızı karışlarım!
nihilist
gunumuz paketleme sektorunun tavan yaptıgı kisisidir. bir insan nasıl paketlenir nasıl allanıp pullanıt en bariz ornegidir. bir insan kliplerinde ozel fotograf cekimlerinde televizyonda nasıl bu kadar cekici iken gercek hayatta zombi gibi olur bilemiyorum zira. kdının tum paparazzi fotografları korkunc, hayır bu fotgorafları zamanında george romero bu kadını gorseydi night of the living dead ’i kesinlikle zombilerin gozunden cekerdi ve bas rolunde de bu kadın oynardı makyajsız olarak, hakketen bu kadının kliplerinde bu kadar seksi olması cihan haspolatlı’nın sampiyonlar liginde oynaması kadar anlamsız geliyor bana...
elenktrinkalamadimsenden
josh duhamel i kapatmış olması ile dikkati nazarımı celbetmiş selebriti.dedim ki "ulan cevher varda ben mi göremedim acaba?" hemen taktım lezbiyen gözlüklerimi inceledim,aradım,taradım,döndürdüm,domalt.... töbe töbe.yok yani ben yemem bunu dedim,döndüm özüme.sevicilik iyi değil.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol