soru başlığına cevap içeren entry girmek

0 /
independence
kulliyen hatali bir davrani$tir.sozlukte soru cumlesi iceren ba$liklarin bulunmasi ne kadar dogal ve ne kadar legal ise, soru cumlesi iceren ba$liga cevap yazmak da en az onun kadar hatali ve illegal bir durumdur.bilgi sozluk test usulu yazar alimlarinin yapildigi bir sozluk sitesi olmadigi gibi, soru ba$liklarina cevap iceren entrylerin yazildigi ve bu sayede ki$ilerin ufuklarini aydinlatacak bir site de degildir.
angelus
yapan bireylere "soru basligina cevap iceren entry kasiyorsun lakin yanlis yapiyosun, ters oluyor" gibi cumleler kurulmayip direk ucurulmasi evrensel baris adina atilan ilk adimdir. bunu yapan bireyler sozluk nedir, entry nedir, ne degildir, nasil girilir, hangi sartlarda sevap hangi sartlarda gunah cozememis kisilerdir. sevmeyiz boylelerini, tiksiniriz ayrica.
independence
son zamanlarda inanilmaz bir hizla arti$ gosterdi bu illegal yontem.onlem olarak bu tur hareketlerde bulunan ki$ileri uyari bile yapmaksizin comez statusune du$urmek konusu gundemdedir $u siralar ama dur bakalim.
capt it all
yapılmaması için kimi zaman büyük çaba ve dikkat gerektiren bir eylemdir. öyle oluyor ki, başlığa dalıyor cevabı yapıştırıyoruz. sözgelimi "en sevdiğiniz film" tarzında bir başlığı gördüğümüz gibi reflektif olarak "yüzüklerin efendisiiii" diye haykırıyoruz. dikkat etmezsek bir de bakıyoruz entry olarak dökülmüş sözlüğün databaseine.
capt it all
amanın ben feci korkmaya başladım. büyük jedi, ya bir iki kod yazsan da entry soru başlığına cevap içeriyosa otomatik olarak kendini imha etse? nasıl daha güzel olmaz mıydı?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol