sınavda kopya isteyen arkadaşa sinirlenmek

satolina
sınavda her boku bildigini zanneden bünyenin haklı sebepler yüzünden çalışamamış zavallı ama melek gibi bünyeye kopya vermemesi birde üstüne tavır koyması durumudur.satolina: lan olum acsana kağıdını bee
göt oğlanı olan çöm : ....
satolina : şttt kime diyorum yaaa olum göstersen ölcen mi
göt oğlanı olan çöm : ....
satolina :

göt oğlanı olan çöm : bananeee yaa çalışsaydınnn
göt oğlanı olan çöm : hocaam arkamda ki beni dürtükleyip kopya istiyorr
satolina : !!!...!! piç
cikolata
sınavı önce kendi yapmalıdır arkadaş. ben daha soruya bakmadan beni dürtene benden hayır gelmez, gelemez. lisede ne çok yaparlardı. niye ben einstein mıyım? ya da herhangi bir başkası? bir saniyede sınavı bitirebilen bir insan mevcut mu bu yıldız sisteminde? sinirlenilmesi haksızdır.
angelique
soldaki başlıklar bölümünde başlıkları okurken altındaki entryle birleştirerek "sınavda kopya isteyen arkadasa asık olmak" olarak okuduğum ve bu da ne? diye merakla tıkladığımda işin renginin oyle olmadığını gördüğüm; ama girmişken de bunu yazmadan edemediğim başlık...
elma sekeriiii
eger bu kopya isteyen arkada$ durmadan ce$itli edavatlarla durtukleyip lan olum kopya versene be, ne bicim arkada$sin sen allaaan belasi tavrilarinda israr ederse ona bi s..t git cay koy demek gereklidir. ben yazmadim daha sana ne vereyim parazit insan kurusu derler boylesine. fakat, eger masumhane $ekilde derse cali$amami$ ne olur yardim eder misin gozleriyle sana bakan biriyse bu $ahis, acarsin kagidi, yazsindir, olsundur.zaten boylesi te$ekkur eder diger turlusu degil.
enseitankado
sinirlenmemin asıl nedeni kopya istemesi olmadı ki hiçbir zaman. elbette isteyecek, öğrenciyiz ulan hepimiz!
fakat canım kardeşim, güzel arkadaşım şu lanet kağıdı ben doldurayım önce sonra sana vereceğim zaten. ama bir dur gözünü seveyim, ben yapmadım daha!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol