simcity buildit

Yeni keşfettiğim mobile simcity oyunu. Android ve ios için mevcut. Bu karantina günlerinde ilaç gibi geldi desem yeridir. Şimdilik şehrimde 2.500 civarı insan var ve hepsi %100 oranında mutlu, hatta halktan bana aşık olanlar bile var ama okuduklarıma göre bunlar henüz iyi günler. Polis kilidi açılınca olanlar olacakmış, dur bakalım. Henüz itfaiye kilidini açabildim.
Polis kilidinden önce kanalizasyon kilidi açılıyor ve bildiğin şehri bok götürüyor. Herkes şikayetçi, sağa sola sıçıyor şerefsizler.
17. Levele kadar ulaştım, artık hayat hiç kolay değil.

Tavsiyem depoda her daim çivi kalas ve çekiç bulundurun, bunlar bu seviyeye kadar önemli. Malzemeleri ticaret pazarında pek satmayın, şehirden gelen teklifler her zaman daha iyi. Hatta şehirden gelen tekliflerdeki malzemeler eşinize yoksa pazardan alın şehre satın, oradan da para kazanırsınız.
deli gibi kendine baglayan oyun. geldik 28. level a şükür.

önerilerim: palas pandiras bina kurma hakkiniz var diye bina kurmayin. altyapi, polis, itfaiye, saglik hizmetleri vs. bunlar cok onemli yoksa yaptiginiz binalarda kimse yasamaz. buna gore önceden para biriktirin bol bol. bu hizmetlerin en kallavilerini kurun ki yer kaybetmeyin yoksa yer sikintisi cekeceksiniz. evet.