sigarayı tersten yakmak

0 /
maliyeci
surekli karanlikta sigara icen her ki$inin mutlak ba$ina geldigine inandigim olay."ulan niye yanmiyo bu ya" deyip sigarayi koklerken once bir alev gorursunuz sonra da le$ gibi bir koku.
phantom
dalginlikla basa gelen hadise olmakla beraber eger paketteki kalan son sigarayi o hale soktuysaniz ve gecenin bir yarisi ise sonunda sigara krizine girilmesi an meselesi olan eylem tarzi.
hickasmayirmidortharfvar
tiksinc bi olaydir..tersten yakarsin.. yaa bu acayip bi aptallikti dersin.. ama bilmezsinki asil o izmariti yanmis sigarayi icmeye kalkinca yaptigin aptallik o ilkinin yaninda bi hictir..
cikolata
yakmaya cabalarsin ayni anda icine cekmeye calisirsin gelmez; sinir olursun bu sigara bozuk dersin sonra bir bakarsin ki sigara degil sen bozulmussun.
independence
sigara sebebi ile kanser olma ihtimalini %100 du$uren durum.ke$ke hepimiz salak olsak, ke$ke sigaranin nasil yakildigini bilemesek, beceremesek ve bu salakligimiz sonucunda daha saglikli bir nesil olu$sa ileriki senelerde, atalari ile ovunseler "ahahaha ne salaklarmi$ lan!" $eklinde.
parabola
az once basima gelen ve evlat acisi gibi icime oturan hadise. ogrenci adam yapmamali boyle dalginliklar. hele web cam aciksa ve karsidaki manitaya poz verir gibi yakarken boyle bir durum olmasi sahsi maymuna cevirir ki maymun oldum.
goetica
hele ki yakılan sigara son sigara ise insanın içine evlat acısı gibi oturan dalgınlık.tersten yakıp bir de farketmeden içmeye çalışırsanız o daha da fena.
sukela
dilek sigarası diye bir şey vardır ki bu da paketi ilk açtığında herhangi bir sigarayı çıkarıp ters olarak kutuya geri koymak demektir.

elektrikler kesilmişti ve "hadi bi sigara bari yakalım" dedik. arkadaş paketini uzattı ve bir dal aldım. ben de normal bir insan gibi sigarayı şeklini tahmin ederek çıkarttığım gibi yaktım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol