sıfır bir

independence
3. sezonu oynayan internet dizisi.

ilk bolum 15 dakika, ikinci bolum 22 dakika, 3. bolum 35 dakika ve ilk sezon 5 bolumden olusuruyor. ikinci sezon itibari ile dizi 45 dakikaya cikmis. mukemmel bir dizi olmus, acik konusuyorum. internet icin cekilen diziler turk dizi sektorunu bambaska bir boyuta tasidi.

guzel kadinlar, pahali arabalar, lüks yasamlar falan yok. bildigin adana mahallesi ve adana yasami. az laf cok icraat var dizide, ölen ölene, öldüren öldürene. adami öldürmek icin 15 dakikalik es verilmiyor dizide. dizinin en has adami olsa bile 5 saniyede sıkılıyor kafasina. bir nevi robin hood ekibi kurmuslar adana'da, zenginden alip ihtiyaci olana falan dagitiyorlar. bölüm basi ölen kisinin haddi hesabi yok. cidden cok super bir is cikartmislar. dizinin muzikleri de diziye lap diye oturmus, cok begendim cok. muhakkak izlenmeli.
independence
ogrendigim kadari ile dizi ilk once youtube icin cekiliyor ve ilk iki sezonu youtube'da yayinlaniyor. sonra para babalari bakiyor ki dizi saglam reyting aliyor, hop satin aliyorlar diziyi ve blutv'de basliyor ucuncu sezonu. yani yine kapitalizm sanati ele geciriyor. bundan sonra diziyi izleyebilmek icin blutv'ye her ay para odemek zorundasiniz.
cruduxcruo
youtube dan beri takip ettiğim gayet başarılı dizidir.yalnız son bölümüyle de iyice gözüme batan bir durum var;şöyle ki çatışma sahnelerinde ak-47 silahını tutuşları çok garibime gidiyor,bir anda benim için tüm ciddiyetini kaybediyor o çatışma sahnesi,tamam bir spetnaz değiller amatör bir şekille kullanmalar gerekiyor tabi ama o silah ebesinin amı gibi sekiyor,gerçek hayatta gun fails videos'a çıkarsın o tutuşla
independence
daha oncesinde eski canlilik kaybolmus dedim ama diziye yeniden basladigimda gordum ki duzeltmisler aslinda, yine aslanlar gibi bir dizi halini almis.

4. sezonun son bolumunde ceo ne yazik ki öldü:(
independence
Yeni sezonu büyük bir heyecanla devam ediyor. Normalde savaş satış ı pek sevmezdim ama dizide ondan başka bilindik tanıdık adam kalmadı gibi. Her bölüm tanıdık birileri mefta oluyor.

Gökhan oğlum, pisliksin lan!
independence
Muhteşem bir bölümle sezon finali yaptı. İzlerken kalp atışlarım tavan yaptı, o kadar iyi bir bölümdü. 6. Sezon Mayıs ayındaymış.
independence
Senarist kafayı iyice yemiş olacak ki s6e3 ve s6e4 de bildiğin oyuncularda kıyım yaşattı. Dizi mükemmel gidiyor ama bu sezonun final sezonu olması üzücü. En kısa zamanda seri şekilde sinema filmlerini de çekerler umarım.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol