sevişirken olen insan modeli

0 /
coni
kalp krizi veya yeni fanteziler arama meraki sonucunda hayata gozlerini yummus insan modeli.
partnerine oldukca ilginc bir deneyim yasatmis olan insan modelidir ayrica.
carpediem
sonuclari cok kotu olabilir. soyle ki; bir dag evine insanlarin yoreye ugramadigi bir zamanda gidilir. fantazi yapilacak ya; beyimiz disi kisiyi yatak basligina kelepceyle baglar. adam soyunur, tam kadina yonelir o sirada kadin tedirgin olur ve adami uzaklastirmak icin karin bosluga tekme atar. adam kalp krizi gecirir ve olur. kadin kalir orda oylece. gunler gecer, kapi onunde golgeler bir belirir bir kaybolur. bir kopek gelir adamin cesedinden parcalar koparip gider. kadin bayilir ayilir. kurtulamaz. son bir caresi kalmistir. nitekim ise yarar da. bilegini keser bir sekilde. akan kan elini kayganlastirir ve kelepcenin icinden cikmasini saglar. cok da kolay olmamistir tabi ki bu. eli derisinin buyuk cogunlugu elden ayrilmis ve aylarca iyilesmemistir.
(bkz: stephen king)
(bkz: oyun)
hobaa
(bkz: viagra)
bok yoluna gitti niyazi,durumunun en guzel ornegi.kimin aklina gelir sevisirken olmek.gerci her guzel sey olume biraz yakin.misal ask,tutku...
ankunft
aslında sorun, bu zat-ı cenabetin sevişmenin hangi anında öldüğüdür. eğer ön sevişme anında öte diyarlara falan filan eyledilerse pek bir sorun olacağını zannetmem. fakat eğer orgazm anında ve orgazmın verdiği kasılma halinde ise bu şahıs, evet, o artık bir cenabettir ve tez elden yıkanması lazımdır. diyeceksiniz ki, kardeşim adam ölüyor, ne banyosu.. e, biz de o zaman camilerdeki gasilhaneler ne için vardır diye sorarız.
aslında başından beri geyik yapmakta olduğum için kısaca şunu söylemek lazımdır; bir şey olmaz. ölmek normaldir. sevişmek de normaldir. sevişirken ölmek de bir o kadar normaldir. normal olan birşey için tanrı niye kızsın ki bu adama? kızsa kızsa kuralları çiğnediğin zaman kızar. o da, allah muhafazadır. bilmem...
rdm
+ a$kıım ... a$kım ben gidiyorum!
- ahhh bende a$kım!!!! ’^++%^+&%^+5 bi dakka lan bu i$te bi yanlı$lık var!
angelique
ölüm raporu: basılmanin etkisiyle korku tetikli kalp krizi sonucu ex olmak.
mezar taşı yazısı: asılacaksan ingiliz sicimiyle basılacaksan rum dilberiyle...
jane doe
pekte güzel olmayabilir.bi rivayete göre yusuf islam , cat stevent iken seviştiği kadının öldüğünü farketmeden sabaha kadar sevişmiş sabah bu durumu fark ettiğindeyse artık çok geçmiş.sonradan bunalımlara girmiş , zaten lady d’arbanville şarkısınıda o şahsa yazmış falanda filanda..


edit:yalanmışta zaten , olsun buda yalan bi genel kültür olarak kalsın.patti darbanville ’ye yazılmış kendileri.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol