sevdiği erkeğe çıplak fotoğraf atan kız

pipolarbozuk
bazı telefon üzerinden yapılan seks muhabbetleri neticesinde gerçekleşen vahim durumdur.
genel olarak saf kızlarımız ise bu tür tuzaklara hemen aldanmaktadırlar. özellikle google görsellerde çokça bulunan anonim çıplak fotoğrafların kaynağı bu noktalardan türetilmektedir.

-aşkım atıyorum bak ama bakıp hemen silicen tamam mı.
-aşkım valla bakıp silicem.
sonuç: save etti.
yapmayın hanımlar yapmayın. bedeninizi ifşa etmekten kaçının. metalaştırmayın kendinizi.
meydeymeydey
eğer erkek de gerçekten seviyorsa istemeyeceği fotoğraftır. kızlar akıllı olun , sizi gerçekten seven biri sizden çıplak fotoğraf ister mi ?
akillibirdeli
"böyle bir fotoğraf isteyen erkekten koşarak uzaklaşın ve sakın böyle bir girişimde dahi bulunmayın kız kardeşlerim. size değer veren hiç kimse sizin sevginizi kullanmaz. kimsenin zaaflarınızdan yararlanmasına müsaade etmeyin. kendinize yazık etmeyin. sakın!!! " dediğim durum.
criminalwhiterabbit
erkek istemeden kız böyle fotolarını yolluyorsa ne o ilişkiden nede o hatundan bir cacık olmaz. erkek böyle bir istekle bulunuyorsa abazanın bayrak tutanıdır ondan da bi cacık olmaz. sizi seven insan zaten böyle sapıkça şeyler ne ister ne de yapar.

özel anlar özelde kalsın canım teknoloji o konulara dahil olmasın.
herkonudafikrimvar
ülkemizde empoze edilen örf ve dini tabuları yıkan medeniyette bir seviye atlamış kızdır. sevgilisinin onun yokluğunda fotolarına bakıp arzulayacağını bilmenin hazzını yaşar. sevgilisi de medeniyetten nasibini almış bir erkekse bu ilişki uzun yıllar canlı kalır. ayrıldıkları zaman bile fotolar da hiçbir zaman internete düşmez.
profesyonelogrenci
neden x işini öyle yapmıştır öyle olur mu? yapmasın.
x işini şöyle yapsaydı ama yapamaz o kız salak.
bu x işini yapan erkekler de var ama.
x işini yapan kız mı ooo ben çok gördüm bunları.
neden benim kadar zeki değil de x işini yaptı.
arkadaşlar x işini yapan erkek konuşalım bir de.
x işini yapan erkek aslandır kıza dönelim. veriyodur da bu.

hep aynı şeyler. baydı artık.
tanım: x işini yapıp herkese dert olan kız. x işini istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz.

edit: bir kişi daha entry girmiş. üstelik verdiğim kalıplardan birini kullanmış. hiç şaşırtmıyorsunuz.
anilelbeli
ülkemizde sevilen erkeğe bile güvenilmediğini gösteriyor okuduklarım.
kime güvenecek bu kız ? sevdiği adama güvenemeyecekse kime güvenecek ? nasıl bir toplum , nasıl bir millet olduk. aklım almıyor.
kadın , sevdiği adama güvendiği taktirde, adam ise 'adam' kelimesini dolduruyorsa şayet , o fotoğraflar atılır . gayet normal bir durumdur. erkek, kadının yokluğunda fotoğraflara bakar. kadın ise bunun bilincinde olarak atacağından , bu durum onun da hoşuna gider.
kadın eğer güvenmiyorsa adama , fotoğraf atmayıp , ilişkinin gidişatını bir kez daha düşünmesi gerekir kanımca.

tabuları yıkın. bir kalıp içerisinde kalıp , dar düşünmeyin. herkes gibi olmayın.
benmomo
çıplak fotograflarini atan kıza normal gozle bakilmamalidir zannimca. gerçek seven erkek, istemez. gerçek seven kız, atmaz.

biraz ileri görüşlü olsa, ilerde o ilişkinin bitebilecegi ihtimalini de düşünebilir. ilerde ayrıldığında o her yerini gösterdiği erkekle orada burada karşılaştığında neler hisseder?

kısacası seven iki insan arası cinsel etkileşim olur, ama bu tip şeyler normal değil, kandirmayalim birbirimizi.
ruknettin
yazılanların hepsini okuduktan sonraki genel düşüncem,
bunu yapan kız şöyledir kabul eden erkek sevmiyordur, ya siz kimsiniz lan böyle tanımadığınız ilişki seyrini bilmediğiniz insanlar hakkında yorum yapabiliyorsunuz? evet kızlar aptal olmasınlar burada savunduğum çıplak fotolarını yollasınlar değil ama bu yargılama etiketleme nedir?
siz yine de şey etmeyin
gitaraskisi
cinsellik cahili ülke insanının derdidir. örnek vermek gerekirse milli gururumuz osbirci tayfanın "gavurlar hep veriyo hepicüğü orusbu" yaklaşımı üzerine eğilmek lazım.

özendiğimiz ülkelerdeki aileler gençlere henüz çocukken bu eğitimi veriyor ve gençler kiminle birlikte olacağına ya da olmayacağına doğru düzgün karar verebiliyorlar. bizim ülkemizde malesef mekanizma sağlıksız yürüyor. yanlış partner seçimiyle başlayan hatalar silsilesi telafisi çok zor olan ya da mümkün olmayan hatalarla sonlanıyor. boğaza bıçak dayamalar şantajlar şiddet vs... neler görmedik ki ?

o jessicalar dudayevalar fotoğraf atmıyor mu? atıyor ama ayrılınca türlü pisliklere maruz kalmıyorlar. sözün özü eğitim şart.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol