serdar bağbaşı

odin
Serdar Bağbaşı, Türk iş adamı, aktivist, dergi editörü, köşe yazarı, 3 ödüllü kitap yazarı.

1976 yılında Ankara'da doğdu, eğitimini Ankara'da tamamladı. Birçok sanatçıya koçluk yaptı. "Ben Aş." Tek kişilik kişisel markalaşma gösterisi, dünyanın en büyük tiyatro ve performans merkezlerinde uzun süre gösterildi ve büyük ilgi gördü.

"Kişisel Pr" ve "Ben Aş." Kitaplarının yanı sıra görsel ve sanatsal danışmanlık alanında birçok tiyatro ve film yapımına destek verdi.

Birçok ünlü ismin uluslararası PR çalışmalarını ve eğitimlerini üstlendi. Kişisel markalaşma üzerine yaptığı çalışmalarla uzun süre adından söz ettirdi. Halen Türkiye'de hayatına devam etmektedir. Sanata ve sanatçıya her alanda desteğini sürdürmektedir.

Türk kökenli bir ailenin en büyük oğlu olarak dünyaya geldi. Çalışmaları tüm dünyada gösterildi.

Bunların yanı sıra Pr teknikleri, sanatçı Pr teknikleri, kişiye özel Pr teknikleri, kişisel markalaşma ve marka-isim çalışmaları dünyanın en prestijli okullarında ders olarak gösterilmektedir.

2022 yılında dünyanın en büyük eğitim ve halkla ilişkiler danışmanlığı sitesi olan b2cfocus'u satın alarak sektornews bünyesine katmıştır.

http://serdarbagbasi.com.tr
eceseckin
Evet kendisi çok bilgili bir iş insanı'dır. tanıdığım bir arkadaşımın kuzeni insanlara ve hayvanlara kendi eliyle yardımlar götürüyor. gizli zenginlerden buraya konu olması güzel başka bir sözlüktede görmüştüm kendisini bu arada bayağı yakışıklı ;)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol