seda sayan

0 /
pariscombo
beni siki siki sar sarkisi sayesinde bugun yegenimi guldurmeme vesile olmus sanatcidir.
-bana simcity oyununu alacak misin?
-bana sim city city city al.
zany
hakan sukur’un kardesi gokhan sukur’den gectigimiz gunlerde cocuk yapmamasi nedeniyle bosanan sarkici.
quantitatif
bir dine inanan insanlarin tanrim bunu bize nispet olsun mu,diye yarattin dedirttirecek kadar facia olan sarkici.sundugu sabah programiyla da esnaf aleminin gozlerini aydinlatan ve kadinlarin ne kadar aptal olabilecegini gosteren kisidir.sarisindir aptaldir da bu kadar mi,olabilir dedirttirecek kisi?
isimsiz kahraman
türk halk kültürünün artık iyice yozlaşmasına önayak olmuş bir kadın.çocuklarımız genç kızlarımız eşlerimiz sevgililerimiz bu kadınları görerek gerçek hayatı bunun gibi zannediyor ve türk aile yapısı artık tarihe karışıyor. birileri bunlara dur demeli.
firambogaz
biraz önce zapping yaparken seyircilerden bir bayanı sahneye çağırıp sütyen askılarını düzeltmeye çalıştığına şahit oldum.bayanın askıları penyenin kenarından görünüyordu, onları içeri soktu.lakin belki kendisi fakında değildi ama büstiyer adı altında giydiği kendi giysisi de sütyendi ama nihat doğana rağmen sütyenini(!) saklamak için hiç bir girişimi yoktu.
faten
bir ’’sabah sabah (kafa) sıken seda ’’ programında ;

— alooo, kiminle görşüyoruz

— ben mustafa

— naber lan mustafa. nerden arıyosun bizi mustafa?

— şişli’den

— ne is yapıyon lan mustafa

— belediye başkanıyım...

tombik
sevgilisi nihat doğan’dan kuaförünü dövdüğü gerekcesiyle ayrılan şarkıcı.aradan kısa bir süre gectikten sonra nihat dogan canlı yayında seda sayanın bastığı toprak olmak istediğini dile getirerek gönlünü almayı başarmıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol