saddam

spoiled
arapca sdm kokunden gelmektedir.carpmak,vurmak,sert bir seyi bir digerine burmak,birden basa gelmek,carpismak gibi anlamlara gelmektedir.
due
su anda gostermelik bir davada yargilanan ve bugunku durusmada bas yargic abdurrahman tarafindan mahkeme salonundan atilan,"canimiz kanimiz sana feda olsun ya saddam" sloganlarinin coktan unutuldugu,irak devrik diktatoru.
shibumi
south park the movie de seytani bastan cikarip tum dunayayi ele gecirme planlari yapan devrik iran diktatoru.ha gerci oynadigi tum south park dizilerinde bu plani yapar o ayri.
goodygoblin
abd nin başa getirdiği,beslediği,önce iran a karşı kullandığı ve işi bittikten sonra da kuveyt’te düzenlediği barbekü partisinde harcadığı maşa...
freagl dreams
hitlerin gayri meşru çocuğu olduğu iddia edilen komplo teorisiyle dünyayı dumura uğratan eli kanlı dikatatör. aman ölünün arkasından konuşulmaz demeyelim üç paralık bir adamdı. emperyalizme karşı durduğu felanda yoktu. onun köpeği olarak uzun yaşadı zaten. son anda bir kaç rekat namaz kıldı diye kendimizi kaybetmeyelim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol