sabrina

pinkcat
1.20 boyunda balik etli cirkin ve itici teenager cadi.dizinin yaninda film serisi de vardir.tarafimdan pek basarisiz bulunmustur bu filmler.melissa joan heart hanfendi basrolde arz-i endam eder.kendisi daha once clarissada oynamistir ve britney spearsin en yakin arkadaslarindandir.ayrica sabrina bir audrey hepburn filmidir ki bu film bir istanbul masalina da esin kaynagi olmustur.
sirinsem gunahim ne
1954 yapımı başrollerini humphrey bogart ve audrey hepburnun paylaştığı film.

http://us.imdb.com/title/tt0047437/

zengin ailenin haylaz oğluna aşık olan şöförün kızının hikayesini anlatır.kız yüzüne bakılacak gibi değildir ama paris’e okumaya gidip geldiğinde güzelleşmiştir.haylaz oğlan buna abayı yakar ancak o sırada nişanlıdır ve nişanlısı da milyon dolarlık bir iş anlaşması yapılacak ortağın kızıdır.yani eleman bir çuval inciri berbat etmek üzeredir.bunu gören evin akıllı uslu büyük oğlu kızı kardeşinden uzaklaştırmaya çalışırken aralarında aşk başlar falan filan.

1995’te tekrar çekilmiş;
http://us.imdb.com/title/tt0114319/

ayrıca gereksizce uzatılmış türk versiyonu var;
(bkz: bir istanbul masalı)
independence
80 li yillarda koca memeleri ile erkeklerin fazlasiyla dikkatini ceken seksi $arkici. boys isimli $arkisinin bir klibi vardir ki of bana oflar bana. (+16) kapsamindaki klip icin;

http://tinyurl.com/56h8hp

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol