revenge

independence
babasini öldüren insanlardan intikam almak icin delicesine planlar kuran genc bir kizin hikayesini anlatan dizi. bizim ezel’in kadin versiyonu minvalinde bir karakteri izliyoruz dizide.
independence
oncelikle boyle bir dizinin varligini sozluge aktardigi icin lost kidy’e, ardindan da yorumunu eksik etmedigi icin turfanda askin bayat gubresi’ne te$ekkur ederim, zira sayelerinde merak ettim daldim diziye. gerci daha oncesinde turfanda askin bayat gubresi’ni aradim "deger mi zaman gecirmeye?" dedim "son donemde duzenli izledigim tek dizi" dedi, hemen ba$ladim izlemeye.

9 bolumunu de sabahtan ba$ladim nefes almadan izledim, her bir bolum birbirinden guzel, harika kurgulanmi$. hani dizide o guzel yuzler guzel kizlar guzel oglanlar olmasa konu yine de kendisini izletir, o denli guzel bir dizi. yalniz ben victoria’dan feci tirsiyorum. kadinin kar$isinda oz oglunu kitir kitir kesseler, oz kizini ate$te kule cevirseler yine de kadinin yuzunden o soguk tebessum silinmeyecek.

ruya gibi bir ya$amin icerisinde ayrica ya$anan kotulukler, kumpaslar, $eytani planlar. kesinlikle izlenmesini oneririm.
tayfa75
sezon finali öncesinde yine ortalık karıştı.
sezonun son bölümünde sağlam gelişmeler bekliyor bizi anlaşılan.
yalan rüzgarından beter oldu bu dizi de.
ilgi ile izlemeye devam ediyoruz.
esrakesh
intikam sayesinde izlemeye başladığım dizi. ki yerli versiyonunda nejat işler, mert fırat ve engin hepileri olsa da orjinali daha cazip geliyor. ozellikle 2. sezonu çok başarılı. ilk sezonun ilk bölümleri biraz mantık hataları yönünden zengin olsa da ikinci sezon şahane.

uzun lafın kısası izleyin,hatta yerli versiyonunu da izleyin ve beren saat ne arıyor orada diye düşünün bence.
esrakesh
öyle bir finalle sezonu bitirdi ki gelecek sezonu şimdiden merakla bekliyorum. izledikçe de türk versiyonu nasıl adapte olacak bu gelişmelere diye de düşünmeden edemiyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol