redcrow

0 /
addicted to pain
kendisine daha önce kimseye sormadığım, onun da hiç karşılaşmadığı bir soruyu yöneltmek istiyorum ama biraz da çekiniyorum ne yalan söyleyeyim.umarım samimi cevap verir ve aşırı tepki göstermez.hazır mısın?

-neden albeni yiyorsunuz?edit: (#482643)
akineton
redcrow insanı istanbul’un göbeğinde motoruyla yolda kalınca çağırdığı çekicinin arkasında bulunmak gafletinde bulunmuş ve cümlealeme reklam olmuştur.halbuki karizma küpü olan bu zat ayağında converse ayakkabı üzerinde lewis montuyla çekicinin arkasına binince büyük bir skandala imza atmıştır.
muque
"kafa" bünye.$öyle ki;

-redcrow- ne zaman evlendi be hugo...ben onu tek tabanca bilirdim hep:p ?

müqüe->redcrow: hocam hugonun asli görevi zaten hugolina ile çocukları cadı sila nın elinden kurtarmak.kendisi normalde naif bir devlet memuru ama cadı sila denen kaltak mizaçlı bünye bunun çocuklarıyla karısını kaçırınca tolga denen hıyarın da gazıyla ormanda,kuşta böcekte buldu bünyeyi.çoluğun çocuğun maskarası oldu..allah yardımcısı olsun.

-redcrow- inanmazsın ben şu an ağlıyorum..
ben bu hugo piji gendigendine icat çıkardı da dağda bayırda keyfine gurda&guşa sardı diye bilirdim...:(çok fena sarsıldım sanırım daha fazla yazamıycam bu konuda:p
dualarımız seninle hugom,akıt o kaltak karanın şırasını..

dipnot:
(bkz: hugo nun amına koyim)
melankomik
#502780
#509808

nolu entrylerinde maddeleri kendine göre uyarlayışına hayran kaldığım yazar. nerden aklına geliyor bunlar anlamıyorum.
akineton
cumartesi günü doktora gideceğini bana telefonda bildirmiş fakat yüzyüze konuşuruz diyerekten sebebini yarın sormayı planladığım ancak bugün huzursuz bacak sendromuna yakalandığımı öğrenip sözlüğe bununla ilgili entry girdiğimde onunda aynı hastalıktan şikayetle hastaneye gideceğini duyunca bu kadar mı olur dedirten şahsiyet.
optimus prime
entryler girişini kızla gülüşüne hasta..
yakında "ailecek takip ediyoruz cok guzel entryleri var." şeklinde bir basin aciklamasinda bulunmama neden olacak bilgic. saygilar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol